GÜLFER İsim Raporu:

GÜLFER Adının Yaygınlığı

GÜLFER Türkiye'de en çok kullanılan 2136. isim (... 2134. gülender, 2135. gülerdem, 2136. gülfer, 2137. gülfiye, 2138. gülhayat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLFER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLFER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 22:53 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin GÜLFER olduğu ve GÜLFER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLFER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLFER yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLFER Türkiye'nin en yaygın 2136. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2136. ad ise Dell ismi. GÜLFER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2134. Edison 2135. Lorin 2136. Dell 2137. Wook 2138. Harding isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLFER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLFER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLFER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLFER İsminin Yazılışı:

--...-.-....-...-.

Denizcilik Alfabesinde GÜLFER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLFER İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLFER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLFER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLFER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLFER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ülfer) göre gülfer ile Uyumlu İsimler :

zülfer

Son 4 harfine (lfer) göre gülfer ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (fer) göre gülfer ile Uyumlu İsimler :

zafer muzaffer nilüfer ayfer cafer sefer gazanfer günfer nefer nurfer

Son 2 harfine (er) göre gülfer ile Uyumlu İsimler :

ömer alper ilker önder taner tamer ender soner seher muammer eser güler hacer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener güher gülender

BAŞ HARFLERİ GÜLFER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gülfe) göre GÜLFER ile Uyumlu İsimler :

gülfe

İlk 4 harfine (gülf) göre GÜLFER ile Uyumlu İsimler :

gülfiliz gülfizar gülfiye

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLFER ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLFER ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLFER İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

güler güner güleser gülser gürler güher gülender gülter gülver gülümser günfer

'g' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

gülnur güngör gülizar göknur gurur günnur göçer gülfizar güvenir göker gaffar gazanfer gülbahar gülözgür

GÜLFER isminin Anlamı

GÜLFER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLFER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLFER + Anlam" veya "GÜLFER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLFER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLFER adını oluşturan G, Ü, L, F, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 83:

G
Ü
L
F
E
R
TOPLAM
8
26
15
7
6
21
83

GÜLFER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1537. özger, 1538. emirhan, 1539. gülfer, 1540. gülseda, 1541. göktan, ... Toplam 30 ismin aritmetik toplamı 83 (Binde 12.14 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

reyhan gülşah meltem doruk bilgiye oryal emirali fisun gürhan letafet mutan olgun ruken sevim sualp tolgan uygar zevcan ömercan özger emirhan gülseda göktan peyami rojbin selihan semire uzay özgecan