GÜLCE İsim Raporu:

GÜLCE Adının Yaygınlığı

GÜLCE Türkiye'de en çok kullanılan 1425. isim (... 1423. gani, 1424. gediz, 1425. gülce, 1426. gülseda, 1427. gümrah, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı GÜLCE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

GÜLCE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 15:29 itibariyle yaklaşık 6,311 kişinin isminin GÜLCE olduğu ve GÜLCE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLCE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLCE yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLCE Türkiye'nin en yaygın 1425. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1425. ad ise Jonathon ismi. GÜLCE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1423. Horacio 1424. Jeremiah 1425. Jonathon 1426. Ara 1427. Phuong isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLCE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLCE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLCE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLCE İsminin Yazılışı:

--...-.-..-.-..

Denizcilik Alfabesinde GÜLCE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLCE İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLCE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLCE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLCE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLCE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ülce) göre gülce ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (lce) göre gülce ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ce) göre gülce ile Uyumlu İsimler :

hatice ece behice gokce ince

BAŞ HARFLERİ GÜLCE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (gülc) göre GÜLCE ile Uyumlu İsimler :

gülcan

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLCE ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülseda gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLCE ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLCE İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'ce' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

gamze gözde gökçe gaye güzide gokce gülnare ganime gülde gülfe gülzade güldane gülfiye göze

GÜLCE isminin Anlamı

GÜLCE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLCE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLCE + Anlam" veya "GÜLCE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLCE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLCE adını oluşturan G, Ü, L, C, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 58:

G
Ü
L
C
E
TOPLAM
8
26
15
3
6
58

GÜLCE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 565. beray, 566. erbay, 567. gülce, 568. malik, 569. sebila, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 58 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

irfan kamil necip alkın altan atakan aytaç ayşe seza azmi barış basri bayer begüm berin besim buğra burçe imdat eşber cemile eksal sabri göçer sedat ilgen hıdır kamer tuğ satı alpar çiler beray erbay malik sebila zaim önem