GÜLÜMSER İsim Raporu:

GÜLÜMSER Adının Yaygınlığı

GÜLÜMSER Türkiye'de en çok kullanılan 2148. isim (... 2146. gülter, 2147. gülver, 2148. gülümser, 2149. gülözgür, 2150. gündüzalp, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLÜMSER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLÜMSER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 03-03-2024 15:15 itibariyle yaklaşık 2,694 kişinin isminin GÜLÜMSER olduğu ve GÜLÜMSER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLÜMSER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLÜMSER yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLÜMSER Türkiye'nin en yaygın 2148. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2148. ad ise Elissa ismi. GÜLÜMSER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2146. Susie 2147. Sameh 2148. Elissa 2149. Abby 2150. Lilian isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLÜMSER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLÜMSER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLÜMSER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLÜMSER İsminin Yazılışı:

--...-.-....---.....-.

Denizcilik Alfabesinde GÜLÜMSER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLÜMSER İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLÜMSER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLÜMSER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLÜMSER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLÜMSER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 7 harfine (ülümser) göre gülümser ile Uyumlu İsimler :

Son 6 harfine (lümser) göre gülümser ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (ümser) göre gülümser ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (mser) göre gülümser ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ser) göre gülümser ile Uyumlu İsimler :

eser kevser müyesser güleser gülser taciser efser mehser naser

Son 2 harfine (er) göre gülümser ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder kunter merter nurer yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer ekber göçer süer gürler göker lider dönger müzekker nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver günfer

BAŞ HARFLERİ GÜLÜMSER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 7 harfine (gülümse) göre GÜLÜMSER ile Uyumlu İsimler :

İlk 6 harfine (gülüms) göre GÜLÜMSER ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (gülüm) göre GÜLÜMSER ile Uyumlu İsimler :

gülüm

İlk 4 harfine (gülü) göre GÜLÜMSER ile Uyumlu İsimler :

gülüçağ gülün

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLÜMSER ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülözgür gülbanu

İlk 2 harfine () göre GÜLÜMSER ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLÜMSER İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'ser' ile Biten İsimler :

güleser gülser

'gü' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

güler güner gürler güher gülender gülfer gülter gülver günfer

'g' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

gülnur güngör gülizar göknur gurur günnur göçer gülfizar güvenir göker gaffar gazanfer gülbahar gülözgür

GÜLÜMSER isminin Anlamı

GÜLÜMSER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLÜMSER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLÜMSER + Anlam" veya "GÜLÜMSER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLÜMSER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLÜMSER adını oluşturan G, Ü, L, Ü, M, S, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 140:

G
Ü
L
Ü
M
S
E
R
TOPLAM
8
26
15
26
16
22
6
21
140

GÜLÜMSER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2440. serbülent, 2441. muhittin, 2442. gülümser, 2443. şerafettin, 2444. keramettin, ... Toplam 2 ismin aritmetik toplamı 140 (Binde 0.81 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

muhittin