PEYKER İsim Raporu:

PEYKER Adının Yaygınlığı

PEYKER Türkiye'de en çok kullanılan 1792. isim (... 1790. perran, 1791. peykan, 1792. peyker, 1793. sönmez, 1794. rami, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı PEYKER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

PEYKER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 06:17 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin PEYKER olduğu ve PEYKER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

PEYKER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda PEYKER yaşadığını tahmin ediyoruz.

PEYKER Türkiye'nin en yaygın 1792. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1792. ad ise Cleveland ismi. PEYKER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1790. Ines 1791. Rubin 1792. Cleveland 1793. Khan 1794. Odell isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

PEYKER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde PEYKER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde PEYKER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde PEYKER İsminin Yazılışı:

.--..-.---.-..-.

Denizcilik Alfabesinde PEYKER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

PEYKER İsminin Barkod Yazılışı:

PEYKER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(PEYKER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

PEYKER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ PEYKER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (eyker) göre peyker ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (yker) göre peyker ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ker) göre peyker ile Uyumlu İsimler :

ilker türker ülker cenker göker müzekker peker berker

Son 2 harfine (er) göre peyker ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer müyesser sencer abuzer bayer eşber dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler lider mehser dönger naser nurper olguner ziver özger şanver ergüler amber bavver bener candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ PEYKER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (peyke) göre PEYKER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (peyk) göre PEYKER ile Uyumlu İsimler :

peykan

İlk 3 harfine (pey) göre PEYKER ile Uyumlu İsimler :

peyman peyami

İlk 2 harfine (pe) göre PEYKER ile Uyumlu İsimler :

pelin perihan pervin pertev petek pembe pekcan peker peri perran perçin

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ PEYKER İLE UYUMLU İSİMLER:

'pe' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

peker

'p' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

pınar panur

PEYKER isminin Anlamı

PEYKER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size PEYKER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "PEYKER + Anlam" veya "PEYKER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
PEYKER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

PEYKER adını oluşturan P, E, Y, K, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 95:

P
E
Y
K
E
R
TOPLAM
20
6
28
14
6
21
95

PEYKER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1904. orkun, 1905. papatya, 1906. peyker, 1907. seyran, 1908. tunahan, ... Toplam 33 ismin aritmetik toplamı 95 (Binde 13.35 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tümay levent alaattin sermet ersoy nilgün zekiye gülşen halenur kamuran kudret mahmure muhammed nesrin nurkan orkun papatya seyran tunahan tunay veysi ziver şanver şengül şermin gülru gürsan mefkure sevinde seymen yurdal şahinder