TÜMER İsim Raporu:

TÜMER Adının Yaygınlığı

TÜMER Türkiye'de en çok kullanılan 795. isim (... 793. talip, 794. tayyar, 795. tümer, 796. umur, 797. uygar, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,908 kişiden birinin adı TÜMER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.2.

TÜMER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 22-06-2024 05:27 itibariyle yaklaşık 18,036 kişinin isminin TÜMER olduğu ve TÜMER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 238 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

TÜMER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda TÜMER yaşadığını tahmin ediyoruz.

TÜMER Türkiye'nin en yaygın 795. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 795. ad ise Jules ismi. TÜMER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 793. Tomas 794. Homer 795. Jules 796. Lynette 797. Ron isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

TÜMER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde TÜMER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde TÜMER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde TÜMER İsminin Yazılışı:

-..---..-.

Denizcilik Alfabesinde TÜMER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

TÜMER İsminin Barkod Yazılışı:

TÜMER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(TÜMER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

TÜMER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ TÜMER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ümer) göre tümer ile Uyumlu İsimler :

sümer

Son 3 harfine (mer) göre tümer ile Uyumlu İsimler :

ömer tamer muammer kamer

Son 2 harfine (er) göre tümer ile Uyumlu İsimler :

alper zafer ilker önder taner ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer eser güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter yeter ahter dilaver kevser ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

BAŞ HARFLERİ TÜMER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (tüme) göre TÜMER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (tüm) göre TÜMER ile Uyumlu İsimler :

tümay

İlk 2 harfine () göre TÜMER ile Uyumlu İsimler :

tülay tülin türkan türker türkay türkiz türesin tüzün türköz türel tünay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ TÜMER İLE UYUMLU İSİMLER:

'tü' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

türker

't' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

taner tamer tahir tuncer timur tayyar tanzer taciser toygar tayfur

TÜMER isminin Anlamı

TÜMER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size TÜMER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "TÜMER + Anlam" veya "TÜMER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
TÜMER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

TÜMER adını oluşturan T, Ü, M, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 93:

T
Ü
M
E
R
TOPLAM
24
26
16
6
21
93

TÜMER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1853. nilgül, 1854. nurkal, 1855. tümer, 1856. şemvel, 1857. betigül, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 93 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

mesut sunay övünç feridun aysun gürsal habibullah kısmet meryem müberra naziye nilgül nurkal şemvel betigül fethiye gülhis mukadder nergiz gökşin nüvide yetiş