GÜLER İsim Raporu:

GÜLER Adının Yaygınlığı

GÜLER Türkiye'de en çok kullanılan 348. isim (... 346. ceyhun, 347. evren, 348. güler, 349. gürkan, 350. havva, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,472 kişiden birinin adı GÜLER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.68.

GÜLER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-07-2024 00:10 itibariyle yaklaşık 61,393 kişinin isminin GÜLER olduğu ve GÜLER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 808 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLER adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 494 GÜLER yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada GÜLER sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

GÜLER Türkiye'nin en yaygın 348. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 348. ad ise Dwight ismi. GÜLER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 346. Rae 347. Gabriel 348. Dwight 349. Burton 350. Rita isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLER İsminin Yazılışı:

--...-.-....-.

Denizcilik Alfabesinde GÜLER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLER İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

ergüler gülerdem

SON HARFLERİ GÜLER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (üler) göre güler ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ler) göre güler ile Uyumlu İsimler :

çiler gürler diler hakdiler üçler

Son 2 harfine (er) göre güler ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker ziver özger şanver amber bavver bener berker candeğer değer erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser

BAŞ HARFLERİ GÜLER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (güle) göre GÜLER ile Uyumlu İsimler :

gülen güleser gülendam gülender gülerdem

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLER ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLER ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLER İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

güner güleser gülser gürler güher gülender gülfer gülter gülver gülümser günfer

'g' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

gülnur güngör gülizar göknur gurur günnur göçer gülfizar güvenir göker gaffar gazanfer gülbahar gülözgür

GÜLER isminin Anlamı

GÜLER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLER + Anlam" veya "GÜLER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLER adını oluşturan G, Ü, L, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 76:

G
Ü
L
E
R
TOPLAM
8
26
15
6
21
76

GÜLER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1257. ergül, 1258. fulya, 1259. güler, 1260. ökkeş, 1261. gürcan, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 76 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

yalçın arzu serdar özden burcu aysu ayten burhan çağlayan duru ergül fulya ökkeş gürcan gürel hakikat sühan hayati merve dönger numan rüya safiye sevcan özhan aynaz hicret hüsna kartal neşet şehlem orkide yadigar