GÜLNARE İsim Raporu:

GÜLNARE Adının Yaygınlığı

GÜLNARE Türkiye'de en çok kullanılan 1250. isim (... 1248. güleser, 1249. gülfiliz, 1250. gülnare, 1251. gülser, 1252. gülsev, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı GÜLNARE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

GÜLNARE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 09:51 itibariyle yaklaşık 6,317 kişinin isminin GÜLNARE olduğu ve GÜLNARE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLNARE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLNARE yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLNARE Türkiye'nin en yaygın 1250. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1250. ad ise Reynolds ismi. GÜLNARE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1248. Habib 1249. Hussein 1250. Reynolds 1251. Huu 1252. Geeta isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLNARE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLNARE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLNARE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLNARE İsminin Yazılışı:

--...-.-..-..-.-..

Denizcilik Alfabesinde GÜLNARE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLNARE İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLNARE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLNARE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLNARE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLNARE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (ülnare) göre gülnare ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (lnare) göre gülnare ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (nare) göre gülnare ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (are) göre gülnare ile Uyumlu İsimler :

mehpare hare şerare filare

Son 2 harfine (re) göre gülnare ile Uyumlu İsimler :

emre münire nadire cemre nazire cantüre emire mahmure mensure nezire sabire zennure zühre kebire mefkure şeküre safire semire

BAŞ HARFLERİ GÜLNARE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (gülnar) göre GÜLNARE ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (gülna) göre GÜLNARE ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (güln) göre GÜLNARE ile Uyumlu İsimler :

gülnur gülnihal

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLNARE ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülbin gülsen gülsün gülistan gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLNARE ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLNARE İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'are' ile Biten İsimler :

'gü' ile başlayıp 're' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

gamze gözde gökçe gaye güzide gokce gülce ganime gülde gülfe gülzade güldane gülfiye göze

GÜLNARE isminin Anlamı

GÜLNARE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLNARE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLNARE + Anlam" veya "GÜLNARE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLNARE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLNARE adını oluşturan G, Ü, L, N, A, R, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 94:

G
Ü
L
N
A
R
E
TOPLAM
8
26
15
17
1
21
6
94

GÜLNARE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1871. firuz, 1872. gülendam, 1873. gülnare, 1874. gülsen, 1875. günsel, ... Toplam 24 ismin aritmetik toplamı 94 (Binde 9.71 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

aytül binnur derviş tülin fazilet feruze firuz gülendam gülsen günsel tolgahan şimşek merter mukaddes sadullah sermin sertap sezgin suzan tülay cantekin gülbanu semray