GÜLSEV İsim Raporu:

GÜLSEV Adının Yaygınlığı

GÜLSEV Türkiye'de en çok kullanılan 1252. isim (... 1250. gülnare, 1251. gülser, 1252. gülsev, 1253. gülseven, 1254. günnur, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı GÜLSEV ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

GÜLSEV adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 04:06 itibariyle yaklaşık 6,307 kişinin isminin GÜLSEV olduğu ve GÜLSEV isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLSEV isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLSEV yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLSEV Türkiye'nin en yaygın 1252. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1252. ad ise Geeta ismi. GÜLSEV adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1250. Reynolds 1251. Huu 1252. Geeta 1253. Nalini 1254. Sherif isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLSEV isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLSEV İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLSEV İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLSEV İsminin Yazılışı:

--...-.-.........-

Denizcilik Alfabesinde GÜLSEV İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLSEV İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLSEV ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLSEV adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLSEV KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

gülseven gülsevin

SON HARFLERİ GÜLSEV İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ülsev) göre gülsev ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (lsev) göre gülsev ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sev) göre gülsev ile Uyumlu İsimler :

nursev

Son 2 harfine (ev) göre gülsev ile Uyumlu İsimler :

alev pertev canev hüsrev

BAŞ HARFLERİ GÜLSEV İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gülse) göre GÜLSEV ile Uyumlu İsimler :

gülseren gülsen gülser gülseven gülseda gülsevin gülsefa

İlk 4 harfine (güls) göre GÜLSEV ile Uyumlu İsimler :

gülsüm gülsün gülsay gülsünay

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLSEV ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülce gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLSEV ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLSEV İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'ev' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'v' ile Biten İsimler :

GÜLSEV isminin Anlamı

GÜLSEV Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLSEV isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLSEV + Anlam" veya "GÜLSEV isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLSEV ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLSEV adını oluşturan G, Ü, L, S, E, V harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 104:

G
Ü
L
S
E
V
TOPLAM
8
26
15
22
6
27
104

GÜLSEV ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2106. gülhanım, 2107. gülnihal, 2108. gülsev, 2109. göknur, 2110. nevzat, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 104 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ilknur nilüfer cüneyt sultan gülderen güleser gülhanım gülnihal göknur nevzat ruhşat nüvis pertev satvet setenay sevgül sühendan veysel gülender meleknaz ümmiye zülfer