CANEV İsim Raporu:

CANEV Adının Yaygınlığı

CANEV Türkiye'de en çok kullanılan 1403. isim (... 1401. buğrahan, 1402. bulut, 1403. canev, 1404. cavidan, 1405. çimen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı CANEV ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

CANEV adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 02:20 itibariyle yaklaşık 6,318 kişinin isminin CANEV olduğu ve CANEV isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

CANEV isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda CANEV yaşadığını tahmin ediyoruz.

CANEV Türkiye'nin en yaygın 1403. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1403. ad ise Yasmin ismi. CANEV adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1401. Tarek 1402. Penelope 1403. Yasmin 1404. Cedric 1405. Girish isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

CANEV isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde CANEV İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde CANEV İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde CANEV İsminin Yazılışı:

-.-..--.....-

Denizcilik Alfabesinde CANEV İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

CANEV İsminin Barkod Yazılışı:

CANEV ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(CANEV adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

CANEV KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ CANEV İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (anev) göre canev ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nev) göre canev ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ev) göre canev ile Uyumlu İsimler :

alev gülsev pertev hüsrev nursev

BAŞ HARFLERİ CANEV İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (cane) göre CANEV ile Uyumlu İsimler :

caner

İlk 3 harfine (can) göre CANEV ile Uyumlu İsimler :

can canan cansu candan canberk candaş cankut cansel candemir cantüre cansun candeğer cankat canselvinaz cansın cantekin cantürk canip

İlk 2 harfine (ca) göre CANEV ile Uyumlu İsimler :

cafer cahit cavit cahide cabir cabbar cavidan cazibe cavide

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ CANEV İLE UYUMLU İSİMLER:

'ca' ile başlayıp 'ev' ile Biten İsimler :

'c' ile başlayıp 'v' ile Biten İsimler :

CANEV isminin Anlamı

CANEV Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size CANEV isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "CANEV + Anlam" veya "CANEV isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
CANEV ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

CANEV adını oluşturan C, A, N, E, V harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 54:

C
A
N
E
V
TOPLAM
3
1
17
6
27
54

CANEV ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 424. aşina, 425. benay, 426. canev, 427. cavide, 428. cemay, ... Toplam 28 ismin aritmetik toplamı 54 (Binde 11.33 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

acarhan arkan rauf emrah atay ateş berta halim çınar ebru elçin berat erdem fatih kahya necmi selah ilham atahan aşina benay cavide cemay ildar lamih miraç nejan