CABBAR İsim Raporu:

CABBAR Adının Yaygınlığı

CABBAR Türkiye'de en çok kullanılan 1217. isim (... 1215. burhanettin, 1216. önal, 1217. cabbar, 1218. çağhan, 1219. imdat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı CABBAR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

CABBAR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 10:03 itibariyle yaklaşık 6,312 kişinin isminin CABBAR olduğu ve CABBAR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

CABBAR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda CABBAR yaşadığını tahmin ediyoruz.

CABBAR Türkiye'nin en yaygın 1217. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1217. ad ise Corinne ismi. CABBAR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1215. Roxanne 1216. Vikram 1217. Corinne 1218. Alma 1219. Harish isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

CABBAR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde CABBAR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde CABBAR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde CABBAR İsminin Yazılışı:

-.-..--...-....-.-.

Denizcilik Alfabesinde CABBAR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

CABBAR İsminin Barkod Yazılışı:

CABBAR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(CABBAR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

CABBAR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ CABBAR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (abbar) göre cabbar ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (bbar) göre cabbar ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (bar) göre cabbar ile Uyumlu İsimler :

kibar

Son 2 harfine (ar) göre cabbar ile Uyumlu İsimler :

pınar serdar yaşar bahar çağlar haydar nigar dündar tayyar uygar mazhar zülfikar acar başar çınar gülizar toygar yadigar afşar ayavar bayzar bernar bilbaşar gülfizar nazar suar sunar şehriyar muhtar alpar rüzgar bahtiyar didar ensar gaffar diyar gülbahar sancar ildar lalezar medar okyar sedar ruhsar senar sidar

BAŞ HARFLERİ CABBAR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (cabba) göre CABBAR ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (cabb) göre CABBAR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (cab) göre CABBAR ile Uyumlu İsimler :

cabir

İlk 2 harfine (ca) göre CABBAR ile Uyumlu İsimler :

can canan cansu cafer caner cahit candan cavit cahide canberk candaş cankut cansel canev cavidan candemir cantüre cazibe cansun candeğer cankat canselvinaz cansın cantekin cantürk canip cavide

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ CABBAR İLE UYUMLU İSİMLER:

'ca' ile başlayıp 'ar' ile Biten İsimler :

'c' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

cumhur cihangir cafer caner cevahir cabir cevher cenker candemir candeğer

CABBAR isminin Anlamı

CABBAR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size CABBAR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "CABBAR + Anlam" veya "CABBAR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
CABBAR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

CABBAR adını oluşturan C, A, B, B, A, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 30:

C
A
B
B
A
R
TOPLAM
3
1
2
2
1
21
30

CABBAR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 33. baki, 34. ataç, 35. cabbar, 36. çağla, 37. asaf, ... Toplam 3 ismin aritmetik toplamı 30 (Binde 1.21 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ataç çağla