CAVİDAN İsim Raporu:

CAVİDAN Adının Yaygınlığı

CAVİDAN Türkiye'de en çok kullanılan 1404. isim (... 1402. bulut, 1403. canev, 1404. cavidan, 1405. çimen, 1406. ecem, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı CAVİDAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

CAVİDAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 02:33 itibariyle yaklaşık 6,318 kişinin isminin CAVİDAN olduğu ve CAVİDAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

CAVİDAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda CAVİDAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

CAVİDAN Türkiye'nin en yaygın 1404. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1404. ad ise Cedric ismi. CAVİDAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1402. Penelope 1403. Yasmin 1404. Cedric 1405. Girish 1406. Gabriela isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

CAVİDAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde CAVİDAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde CAVİDAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde CAVİDAN İsminin Yazılışı:

-.-..-...-..-...--.

Denizcilik Alfabesinde CAVİDAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

CAVİDAN İsminin Barkod Yazılışı:

CAVİDAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(CAVİDAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

CAVİDAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ CAVİDAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (avidan) göre cavidan ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (vidan) göre cavidan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (idan) göre cavidan ile Uyumlu İsimler :

fidan

Son 3 harfine (dan) göre cavidan ile Uyumlu İsimler :

handan nurdan aydan vildan candan fuldan nildan sühendan tandan ajdan erdan merdan soydan

Son 2 harfine (an) göre cavidan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan gürhan bilgehan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran

BAŞ HARFLERİ CAVİDAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (cavida) göre CAVİDAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (cavid) göre CAVİDAN ile Uyumlu İsimler :

cavide

İlk 4 harfine (cavi) göre CAVİDAN ile Uyumlu İsimler :

cavit

İlk 3 harfine (cav) göre CAVİDAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ca) göre CAVİDAN ile Uyumlu İsimler :

can canan cansu cafer caner cahit candan cahide cabir canberk cabbar candaş cankut cansel canev candemir cantüre cazibe cansun candeğer cankat canselvinaz cansın cantekin cantürk canip

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ CAVİDAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'cav' ile başlayıp 'dan' ile Biten İsimler :

'ca' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

canan candan

'c' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

can cihan ceren coşkun ceyhun celalettin cemalettin ceylan cenan cansun cansın cantekin cengizhan ceyhan ceylin civan

CAVİDAN isminin Anlamı

CAVİDAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size CAVİDAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "CAVİDAN + Anlam" veya "CAVİDAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
CAVİDAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

CAVİDAN adını oluşturan C, A, V, İ, D, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 66:

C
A
V
İ
D
A
N
TOPLAM
3
1
27
12
5
1
17
66

CAVİDAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 890. zelal, 891. barkın, 892. cavidan, 893. neval, 894. karani, ... Toplam 45 ismin aritmetik toplamı 66 (Binde 18.2 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haydar tolga akgün armağan aşkın başaran beyza bilgin cezmi elvan ferrah fikri gökben halise semih havva mehman müjde nafiz nagihan nazif nehir ilhami rahime salim sanlı sebahat selen semra enbiya vefik yegane islam zelal barkın neval karani merdan minel olgu rahman sevde simla şelale