MİNEL İsim Raporu:

MİNEL Adının Yaygınlığı

MİNEL Türkiye'de en çok kullanılan 2238. isim (... 2236. mesude, 2237. mevzi, 2238. minel, 2239. mirşan, 2240. mucid, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MİNEL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MİNEL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 10:03 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin MİNEL olduğu ve MİNEL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MİNEL isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MİNEL yaşadığını tahmin ediyoruz.

MİNEL Türkiye'nin en yaygın 2238. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2238. ad ise Nathalie ismi. MİNEL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2236. Carmelo 2237. Leonel 2238. Nathalie 2239. Cathryn 2240. Jing isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MİNEL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MİNEL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MİNEL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MİNEL İsminin Yazılışı:

--..-...-..

Denizcilik Alfabesinde MİNEL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MİNEL İsminin Barkod Yazılışı:

MİNEL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MİNEL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MİNEL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MİNEL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (inel) göre minel ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (nel) göre minel ile Uyumlu İsimler :

zeynel şenel sonel

Son 2 harfine (el) göre minel ile Uyumlu İsimler :

sibel emel yücel aysel yüksel veysel gürsel göksel nursel tansel ersel ezel günsel gürel mürsel tuncel cansel öncel mübeccel temel adıgüzel ecmel türel sürel izbel şemvel birsel erel neytel zerel

BAŞ HARFLERİ MİNEL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (mine) göre MİNEL ile Uyumlu İsimler :

mine

İlk 3 harfine (min) göre MİNEL ile Uyumlu İsimler :

mintaze

İlk 2 harfine (mi) göre MİNEL ile Uyumlu İsimler :

mithat mikail miray miyase mihriban miraç mihriye mirşan mihrican

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MİNEL İLE UYUMLU İSİMLER:

'mi' ile başlayıp 'el' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

meral mikail mürsel mübeccel mergül manol

MİNEL isminin Anlamı

MİNEL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MİNEL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MİNEL + Anlam" veya "MİNEL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MİNEL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MİNEL adını oluşturan M, İ, N, E, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 66:

M
İ
N
E
L
TOPLAM
16
12
17
6
15
66

MİNEL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 894. karani, 895. merdan, 896. minel, 897. olgu, 898. rahman, ... Toplam 45 ismin aritmetik toplamı 66 (Binde 18.2 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

haydar tolga akgün armağan aşkın başaran beyza bilgin cezmi elvan ferrah fikri gökben halise semih havva mehman müjde nafiz nagihan nazif nehir ilhami rahime salim sanlı sebahat selen semra enbiya vefik yegane islam zelal barkın cavidan neval karani merdan olgu rahman sevde simla şelale