MİYASE İsim Raporu:

MİYASE Adının Yaygınlığı

MİYASE Türkiye'de en çok kullanılan 1290. isim (... 1288. methiye, 1289. mevhibe, 1290. miyase, 1291. mualla, 1292. muhteşem, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı MİYASE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

MİYASE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 04:15 itibariyle yaklaşık 6,307 kişinin isminin MİYASE olduğu ve MİYASE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MİYASE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MİYASE yaşadığını tahmin ediyoruz.

MİYASE Türkiye'nin en yaygın 1290. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1290. ad ise Yelena ismi. MİYASE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1288. Clair 1289. Sangeeta 1290. Yelena 1291. Nadia 1292. Myra isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MİYASE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MİYASE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MİYASE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MİYASE İsminin Yazılışı:

--..-.--.-....

Denizcilik Alfabesinde MİYASE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MİYASE İsminin Barkod Yazılışı:

MİYASE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MİYASE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MİYASE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MİYASE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (iyase) göre miyase ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (yase) göre miyase ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ase) göre miyase ile Uyumlu İsimler :

selase

Son 2 harfine (se) göre miyase ile Uyumlu İsimler :

buse nefise enise halise melise salise muhlise munise

BAŞ HARFLERİ MİYASE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (miyas) göre MİYASE ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (miya) göre MİYASE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (miy) göre MİYASE ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (mi) göre MİYASE ile Uyumlu İsimler :

mine mithat mikail miray mihriban miraç mihriye mintaze minel mirşan mihrican

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MİYASE İLE UYUMLU İSİMLER:

'mi' ile başlayıp 'se' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

merve mine melike mete müge makbule medine menekşe müjde münire mehpare methiye mevhibe mahmure mebruke mehriye melise mensure mihriye mintaze mücadele müslime maide mefkure meftune memnune mesude muhibe muhlise muhsine munise muradiye müfide mülkiye

MİYASE isminin Anlamı

MİYASE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MİYASE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MİYASE + Anlam" veya "MİYASE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MİYASE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MİYASE adını oluşturan M, İ, Y, A, S, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 85:

M
İ
Y
A
S
E
TOPLAM
16
12
28
1
22
6
85

MİYASE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1594. köksal, 1595. nesimi, 1596. miyase, 1597. müjdat, 1598. orçun, ... Toplam 39 ismin aritmetik toplamı 85 (Binde 15.78 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

oktay şirin özlem berkant ertuğ fahriye yeşim fitnat güney gönül müfit köksal nesimi müjdat orçun ramize cansun yaprak tansel uçkun yeter yiğit adeviye furkan gürani elsun fehmiye gülsefa günfer göknil hepgül kalender nezir samiye turabi zeybek keskin şevin