NEFİSE İsim Raporu:

NEFİSE Adının Yaygınlığı

NEFİSE Türkiye'de en çok kullanılan 964. isim (... 962. nebahat, 963. nebil, 964. nefise, 965. nesibe, 966. olga, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı NEFİSE ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

NEFİSE adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 07:24 itibariyle yaklaşık 12,612 kişinin isminin NEFİSE olduğu ve NEFİSE isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NEFİSE isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NEFİSE yaşadığını tahmin ediyoruz.

NEFİSE Türkiye'nin en yaygın 964. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 964. ad ise Edgardo ismi. NEFİSE adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 962. Annie 963. Shahid 964. Edgardo 965. Johanna 966. Salim isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NEFİSE isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NEFİSE İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NEFİSE İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NEFİSE İsminin Yazılışı:

-....-.......

Denizcilik Alfabesinde NEFİSE İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NEFİSE İsminin Barkod Yazılışı:

NEFİSE ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NEFİSE adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NEFİSE KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NEFİSE İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (efise) göre nefise ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (fise) göre nefise ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ise) göre nefise ile Uyumlu İsimler :

enise halise melise salise muhlise munise

Son 2 harfine (se) göre nefise ile Uyumlu İsimler :

buse miyase selase

BAŞ HARFLERİ NEFİSE İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nefis) göre NEFİSE ile Uyumlu İsimler :

nefishan

İlk 4 harfine (nefi) göre NEFİSE ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nef) göre NEFİSE ile Uyumlu İsimler :

nefer

İlk 2 harfine (ne) göre NEFİSE ile Uyumlu İsimler :

neslihan nevzat nesrin neşe nedim necdet necati nejat nevin necmettin necmi nezih necip nergis nermin necla nevra nezihe neriman nejdet nebahat nebil nesibe nesimi necat nedret nehir nezahat nezaket nebi necibe nevriye nedime nergiz nevim nerime nesligül neslim nevhiz nevil nevrez nezail nezire neşem nezhet neval nezir nebibe nedviye nejan nejla nesim nesli nesma nevhan nevrah nevroz neytel neşet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NEFİSE İLE UYUMLU İSİMLER:

'ne' ile başlayıp 'se' ile Biten İsimler :

'n' ile başlayıp 'e' ile Biten İsimler :

neşe naciye nazmiye nuriye nezihe nazife nesibe nahide nadire naime nadiye nafiye nazire naziye necibe nevriye nedime nadide naile nadile nasibe nerime nezire nüşabe naide nazime nebibe nedviye nüvide

NEFİSE isminin Anlamı

NEFİSE Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NEFİSE isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NEFİSE + Anlam" veya "NEFİSE isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NEFİSE ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NEFİSE adını oluşturan N, E, F, İ, S, E harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 70:

N
E
F
İ
S
E
TOPLAM
17
6
7
12
22
6
70

NEFİSE ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1042. sezai, 1043. ziya, 1044. nefise, 1045. nişan, 1046. pelin, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 70 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

giray vahip atalay pınar bektaş belkıs boray ceylan emrecan erberk erkin ersel ferit fuldan gülcan güldal gökay şebnem maruf sezai ziya nişan pelin petek sadun serap sercan tunç ilkay ilkin aslıcan berker ercihan borahan kerami mikail natali orbay rabiye saygı serdal tunca vatan