NEVİL İsim Raporu:

NEVİL Adının Yaygınlığı

NEVİL Türkiye'de en çok kullanılan 1763. isim (... 1761. neslim, 1762. nevhiz, 1763. nevil, 1764. nevrez, 1765. nezail, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NEVİL ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NEVİL adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:17 itibariyle yaklaşık 2,704 kişinin isminin NEVİL olduğu ve NEVİL isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NEVİL adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 NEVİL yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada NEVİL sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

NEVİL Türkiye'nin en yaygın 1763. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1763. ad ise Webb ismi. NEVİL adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1761. Leopold 1762. Kamel 1763. Webb 1764. Ritu 1765. Hany isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NEVİL isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NEVİL İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NEVİL İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NEVİL İsminin Yazılışı:

-.....-...-..

Denizcilik Alfabesinde NEVİL İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NEVİL İsminin Barkod Yazılışı:

NEVİL ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NEVİL adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NEVİL KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NEVİL İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (evil) göre nevil ile Uyumlu İsimler :

sevil

Son 3 harfine (vil) göre nevil ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (il) göre nevil ile Uyumlu İsimler :

ismail halil kamil serpil cemil seçil adil nail idil nil beril şamil mikail celil cebrail nebil erbil asil erdil israfil habil özbil nezail akil efil erdebil göknil

BAŞ HARFLERİ NEVİL İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (nevi) göre NEVİL ile Uyumlu İsimler :

nevin nevim

İlk 3 harfine (nev) göre NEVİL ile Uyumlu İsimler :

nevzat nevra nevriye nevhiz nevrez neval nevhan nevrah nevroz

İlk 2 harfine (ne) göre NEVİL ile Uyumlu İsimler :

neslihan nesrin neşe nedim necdet necati nejat necmettin necmi nezih necip nergis nermin necla nezihe neriman nejdet nebahat nebil nefise nesibe nesimi necat nedret nehir nezahat nezaket nebi necibe nedime nergiz nerime nesligül neslim nezail nezire neşem nezhet nefishan nezir nebibe nedviye nefer nejan nejla nesim nesli nesma neytel neşet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NEVİL İLE UYUMLU İSİMLER:

'ne' ile başlayıp 'il' ile Biten İsimler :

nebil nezail

'n' ile başlayıp 'l' ile Biten İsimler :

nihal nurgül nail nil nursel nilgül nesligül nural nurkal neval neytel nidal

NEVİL isminin Anlamı

NEVİL Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NEVİL isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NEVİL + Anlam" veya "NEVİL isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NEVİL ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NEVİL adını oluşturan N, E, V, İ, L harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 77:

N
E
V
İ
L
TOPLAM
17
6
27
12
15
77

NEVİL ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1305. melise, 1306. mübeccel, 1307. nevil, 1308. selman, 1309. sılay, ... Toplam 46 ismin aritmetik toplamı 77 (Binde 18.61 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

serhan arslan aslıhan azize baybars bilbaşar birtan çağnur enver cihanşah elvin vildan emrehan erdoğan ergun evren gülden gülhan günhal gökalp jülide özay özbil mehtap melise mübeccel selman sılay tiraje abdulbaki attila atılgan aybüke devran efsun göray hatun kiraz nadircan selime semir serim sezgi zerel öniz