ENVER İsim Raporu:

ENVER Adının Yaygınlığı

ENVER Türkiye'de en çok kullanılan 424. isim (... 422. göksel, 423. belgin, 424. enver, 425. cemile, 426. ferhan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,963 kişiden birinin adı ENVER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.51.

ENVER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:05 itibariyle yaklaşık 45,990 kişinin isminin ENVER olduğu ve ENVER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 606 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ENVER adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 5.70 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,973 ENVER yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ENVER sayısı her yıl 15 kişi artıyor.

ENVER Türkiye'nin en yaygın 424. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 424. ad ise Hector ismi. ENVER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 422. Spencer 423. Gloria 424. Hector 425. Ernesto 426. Chester isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ENVER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ENVER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ENVER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ENVER İsminin Yazılışı:

.-....-..-.

Denizcilik Alfabesinde ENVER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ENVER İsminin Barkod Yazılışı:

ENVER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ENVER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ENVER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ENVER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (nver) göre enver ile Uyumlu İsimler :

şanver ünver

Son 3 harfine (ver) göre enver ile Uyumlu İsimler :

münevver dilaver sever ziver bavver gülver selver server

Son 2 harfine (er) göre enver ile Uyumlu İsimler :

ömer alper zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer kader sezer dinçer özer yener türker iskender güner öner sarper bihter tümer kamer yeter ahter kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser nurper olguner peker peyker özger ergüler amber bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer

BAŞ HARFLERİ ENVER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (enve) göre ENVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (env) göre ENVER ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (en) göre ENVER ile Uyumlu İsimler :

engin ender enis enes enise enbiya ensar

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ENVER İLE UYUMLU İSİMLER:

'en' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

ender

'e' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

eser emir ebubekir eşber ejder elifnur efser ekber ergüler elnur emür ensar erdener

ENVER isminin Anlamı

ENVER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ENVER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ENVER + Anlam" veya "ENVER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ENVER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ENVER adını oluşturan E, N, V, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 77:

E
N
V
E
R
TOPLAM
6
17
27
6
21
77

ENVER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1287. birtan, 1288. çağnur, 1289. enver, 1290. cihanşah, 1291. elvin, ... Toplam 46 ismin aritmetik toplamı 77 (Binde 18.61 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

serhan arslan aslıhan azize baybars bilbaşar birtan çağnur cihanşah elvin vildan emrehan erdoğan ergun evren gülden gülhan günhal gökalp jülide özay özbil mehtap melise mübeccel nevil selman sılay tiraje abdulbaki attila atılgan aybüke devran efsun göray hatun kiraz nadircan selime semir serim sezgi zerel öniz