EMÜR İsim Raporu:

EMÜR Adının Yaygınlığı

EMÜR Türkiye'de en çok kullanılan 2079. isim (... 2077. elsun, 2078. berke, 2079. emür, 2080. ensar, 2081. erbay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı EMÜR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

EMÜR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:44 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin EMÜR olduğu ve EMÜR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

EMÜR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda EMÜR yaşadığını tahmin ediyoruz.

EMÜR Türkiye'nin en yaygın 2079. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2079. ad ise Thurman ismi. EMÜR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2077. Rolland 2078. Raza 2079. Thurman 2080. Verne 2081. Kendrick isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

EMÜR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde EMÜR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde EMÜR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde EMÜR İsminin Yazılışı:

.--..-.-.

Denizcilik Alfabesinde EMÜR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

EMÜR İsminin Barkod Yazılışı:

EMÜR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(EMÜR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

EMÜR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ EMÜR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (mür) göre emür ile Uyumlu İsimler :

ömür

Son 2 harfine (ür) göre emür ile Uyumlu İsimler :

özgür babür bingür hür mefkür gülözgür

BAŞ HARFLERİ EMÜR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (emü) göre EMÜR ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (em) göre EMÜR ile Uyumlu İsimler :

emre emine emin emel emrah emir emrullah emek emirali emrehan emirhan emsal emrahan emay emire emrecan emrem

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ EMÜR İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

ender eser enver emir ebubekir eşber ejder elifnur efser ekber ergüler elnur ensar erdener

EMÜR isminin Anlamı

EMÜR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size EMÜR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "EMÜR + Anlam" veya "EMÜR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
EMÜR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

EMÜR adını oluşturan E, M, Ü, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 69:

E
M
Ü
R
TOPLAM
6
16
26
21
69

EMÜR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1015. asiye, 1016. dengir, 1017. emür, 1018. hatime, 1019. ılgıt, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 69 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

sinan altay ertan ferhat gökhan alişan bayram aysan deniz bessam cenkay duran farşid feyhan kerim kezban koral sezi taner melike nadiye nazar rejin roza özcan samet seçgin suar uluç vasfi volga iklim şerif şule talay asiye dengir hatime ılgıt safire selcen itidal