FEYHAN İsim Raporu:

FEYHAN Adının Yaygınlığı

FEYHAN Türkiye'de en çok kullanılan 1620. isim (... 1618. feruze, 1619. ferzat, 1620. feyhan, 1621. feyruz, 1622. nevim, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı FEYHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

FEYHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 15:02 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin FEYHAN olduğu ve FEYHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FEYHAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FEYHAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

FEYHAN Türkiye'nin en yaygın 1620. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1620. ad ise Hyung ismi. FEYHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1618. Khanh 1619. Yogesh 1620. Hyung 1621. Tung 1622. Ismail isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FEYHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FEYHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FEYHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FEYHAN İsminin Yazılışı:

..-..-.--.....--.

Denizcilik Alfabesinde FEYHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FEYHAN İsminin Barkod Yazılışı:

FEYHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FEYHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FEYHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FEYHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (eyhan) göre feyhan ile Uyumlu İsimler :

reyhan seyhan beyhan ceyhan

Son 4 harfine (yhan) göre feyhan ile Uyumlu İsimler :

ayhan kayhan bayhan noyhan

Son 3 harfine (han) göre feyhan ile Uyumlu İsimler :

gökhan orhan erhan ilhan neslihan cihan nihan oğuzhan aslıhan burhan gürhan bilgehan serhan ferhan nurhan perihan korhan gülhan batuhan turhan denizhan nagihan ruhan nagehan özhan han metehan berhan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan istemihan atahan demirhan seyithan acarhan berkhan kutluhan çağhan emrehan okhan ümmühan aslihan buğrahan emirhan murathan ismailhan emrahan bahadırhan begümhan bilhan şerifhan dilhan kayıhan kubilhan mutluhan nurcihan rüçhan refhan incihan yusufhan alihan cengizhan doğhan duyguhan ercihan borahan esmahan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan rehan saltukhan selihan tuğhan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre feyhan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ FEYHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (feyha) göre FEYHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (feyh) göre FEYHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (fey) göre FEYHAN ile Uyumlu İsimler :

feyza feyzullah feyyaz feyzi feyruz feyzan

İlk 2 harfine (fe) göre FEYHAN ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda fevzi fehmi feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi fethi feray ferzan feza ferah feryal fevziye fethullah fecri feriha fettah feragat ferahim ferhun ferrah feruze ferzat fehim fehmile fehmiye fehime ferahnaz ferdağ ferudun ferya fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FEYHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'fe' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

ferhan ferzan feyzan

'f' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

figen füsun feridun fahrettin furkan firuzan fatin fügen fisun fidan ferhun fuldan ferudun füruzan fulden

FEYHAN isminin Anlamı

FEYHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FEYHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FEYHAN + Anlam" veya "FEYHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FEYHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FEYHAN adını oluşturan F, E, Y, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 69:

F
E
Y
H
A
N
TOPLAM
7
6
28
10
1
17
69

FEYHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 991. duran, 992. farşid, 993. feyhan, 994. kerim, 995. kezban, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 69 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

sinan altay ertan ferhat gökhan alişan bayram aysan deniz bessam cenkay duran farşid kerim kezban koral sezi taner melike nadiye nazar rejin roza özcan samet seçgin suar uluç vasfi volga iklim şerif şule talay asiye dengir emür hatime ılgıt safire selcen itidal