REFHAN İsim Raporu:

REFHAN Adının Yaygınlığı

REFHAN Türkiye'de en çok kullanılan 1878. isim (... 1876. altemur, 1877. iklim, 1878. refhan, 1879. ilham, 1880. ilkan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı REFHAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

REFHAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 09:08 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin REFHAN olduğu ve REFHAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

REFHAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda REFHAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

REFHAN Türkiye'nin en yaygın 1878. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1878. ad ise Levi ismi. REFHAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1876. Vern 1877. Salem 1878. Levi 1879. Wolf 1880. Addison isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

REFHAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde REFHAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde REFHAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde REFHAN İsminin Yazılışı:

.-....-......--.

Denizcilik Alfabesinde REFHAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

REFHAN İsminin Barkod Yazılışı:

REFHAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(REFHAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

REFHAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ REFHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (efhan) göre refhan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (fhan) göre refhan ile Uyumlu İsimler :

şerifhan yusufhan

Son 3 harfine (han) göre refhan ile Uyumlu İsimler :

gökhan orhan ayhan erhan ilhan neslihan cihan nihan reyhan oğuzhan aslıhan burhan seyhan gürhan bilgehan serhan ferhan beyhan nurhan perihan korhan gülhan batuhan turhan denizhan nagihan ruhan nagehan özhan han metehan berhan tolgahan günhan sühan saruhan tunahan istemihan atahan demirhan seyithan acarhan berkhan kutluhan çağhan emrehan kayhan okhan ümmühan aslihan buğrahan emirhan murathan ismailhan emrahan bahadırhan bayhan begümhan bilhan dilhan feyhan kayıhan kubilhan mutluhan noyhan nurcihan rüçhan incihan alihan cengizhan ceyhan doğhan duyguhan ercihan borahan esmahan eyüphan nefishan kerimhan kuthan nevhan nilhan odhan rehan saltukhan selihan tuğhan yetişhan yunushan

Son 2 harfine (an) göre refhan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan can erkan ramazan volkan adnan

BAŞ HARFLERİ REFHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (refha) göre REFHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (refh) göre REFHAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ref) göre REFHAN ile Uyumlu İsimler :

refik refika refiye refi refia refet

İlk 2 harfine (re) göre REFHAN ile Uyumlu İsimler :

recep reyhan remzi reşit reşat resul rezzan reha recai remziye rengin resmiye reyyan rejin revan rebia rebiş rehan reis reşide

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ REFHAN İLE UYUMLU İSİMLER:

're' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

reyhan rezzan reyyan revan rehan

'r' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ramazan rıdvan ruşen ruhan rahşan rengin ruken ramin rüknettin rejin rizan rukan rüçhan rahman rojbin ruhsen

REFHAN isminin Anlamı

REFHAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size REFHAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "REFHAN + Anlam" veya "REFHAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
REFHAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

REFHAN adını oluşturan R, E, F, H, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 62:

R
E
F
H
A
N
TOPLAM
21
6
7
10
1
17
62

REFHAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 726. sefer, 727. ömer, 728. refhan, 729. zekai, 730. botan, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 62 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

rıza ihsan ahter aydın alaeddin şefik aliye ayçin aylan berçin özge ışın ferhan efser eliya ethem evin gülfe gökcan halit haşim barlas medine nadire nedime sacit sanem sefer ömer zekai botan başbuğ eriş filare göze ilayda ılgın garip nesma seyda