REİS İsim Raporu:

REİS Adının Yaygınlığı

REİS Türkiye'de en çok kullanılan 2321. isim (... 2319. refet, 2320. rehan, 2321. reis, 2322. reşide, 2323. rojbin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı REİS ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

REİS adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 02:36 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin REİS olduğu ve REİS isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

REİS adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,481 REİS yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada REİS sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

REİS Türkiye'nin en yaygın 2321. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2321. ad ise Robertson ismi. REİS adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2319. Belle 2320. Chu 2321. Robertson 2322. Lavern 2323. Love isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

REİS isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde REİS İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde REİS İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde REİS İsminin Yazılışı:

.-.......

Denizcilik Alfabesinde REİS İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

REİS İsminin Barkod Yazılışı:

REİS ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(REİS adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

REİS KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ REİS İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (eis) göre reis ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (is) göre reis ile Uyumlu İsimler :

enis halis idris melis nergis tomris muhlis nüvis gülhis

BAŞ HARFLERİ REİS İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (rei) göre REİS ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (re) göre REİS ile Uyumlu İsimler :

recep reyhan remzi refik reşit reşat resul rezzan reha recai remziye rengin resmiye refika refiye reyyan refi rejin refhan refia revan rebia rebiş refet rehan reşide

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ REİS İLE UYUMLU İSİMLER:

'r' ile başlayıp 's' ile Biten İsimler :

REİS isminin Anlamı

REİS Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size REİS isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "REİS + Anlam" veya "REİS isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
REİS ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

REİS adını oluşturan R, E, İ, S harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 61:

R
E
İ
S
TOPLAM
21
6
12
22
61

REİS ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 692. niko, 693. okay, 694. reis, 695. ilşah, 696. sidar, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 61 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

derya fatin zeki cevat berfu berkan derin dilay dilber dilşad tuğba edagül emire erman eşkan sevda nejat sabit mecit nasıh nebahat necdet pekcan ragıp refika sabahat saliha vahide şahika bermal diren hiran kebire mucid niko okay ilşah sidar aydoğ zelha