MUCİD İsim Raporu:

MUCİD Adının Yaygınlığı

MUCİD Türkiye'de en çok kullanılan 2240. isim (... 2238. minel, 2239. mirşan, 2240. mucid, 2241. buhari, 2242. abdüssamet, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MUCİD ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MUCİD adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 09:07 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin MUCİD olduğu ve MUCİD isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MUCİD isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MUCİD yaşadığını tahmin ediyoruz.

MUCİD Türkiye'nin en yaygın 2240. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2240. ad ise Jing ismi. MUCİD adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2238. Nathalie 2239. Cathryn 2240. Jing 2241. Marissa 2242. Mauro isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MUCİD isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MUCİD İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MUCİD İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MUCİD İsminin Yazılışı:

--..--.-...-..

Denizcilik Alfabesinde MUCİD İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MUCİD İsminin Barkod Yazılışı:

MUCİD ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MUCİD adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MUCİD KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MUCİD İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ucid) göre mucid ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (cid) göre mucid ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (id) göre mucid ile Uyumlu İsimler :

said farşid zahid seyyid

BAŞ HARFLERİ MUCİD İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (muci) göre MUCİD ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (muc) göre MUCİD ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (mu) göre MUCİD ile Uyumlu İsimler :

mustafa murat muhammet muhammed muzaffer musa mutlu muharrem muammer muhsin muhittin mukaddes muhlis muhterem murad mualla muhteşem murtaza muvaffak mukadder murathan muttalip muazzez mukaddem mut mutan mutluay mutluhan muşturay muhtar muhibe muhlise muhsine muhyiddin munip munise muradiye muratcan muteber

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MUCİD İLE UYUMLU İSİMLER:

'mu' ile başlayıp 'id' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'd' ile Biten İsimler :

muhammed murad

MUCİD isminin Anlamı

MUCİD Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MUCİD isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MUCİD + Anlam" veya "MUCİD isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MUCİD ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MUCİD adını oluşturan M, U, C, İ, D harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 61:

M
U
C
İ
D
TOPLAM
16
25
3
12
5
61

MUCİD ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 689. hiran, 690. kebire, 691. mucid, 692. niko, 693. okay, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 61 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

derya fatin zeki cevat berfu berkan derin dilay dilber dilşad tuğba edagül emire erman eşkan sevda nejat sabit mecit nasıh nebahat necdet pekcan ragıp refika sabahat saliha vahide şahika bermal diren hiran kebire niko okay reis ilşah sidar aydoğ zelha