BERFU İsim Raporu:

BERFU Adının Yaygınlığı

BERFU Türkiye'de en çok kullanılan 903. isim (... 901. baybars, 902. bektaş, 903. berfu, 904. berkay, 905. besim, ...). Ülkemizde yaklaşık her 7,362 kişiden birinin adı BERFU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.14.

BERFU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 13:31 itibariyle yaklaşık 12,634 kişinin isminin BERFU olduğu ve BERFU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 166 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

BERFU isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda BERFU yaşadığını tahmin ediyoruz.

BERFU Türkiye'nin en yaygın 903. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 903. ad ise Adolfo ismi. BERFU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 901. Jerrold 902. Venkata 903. Adolfo 904. Noah 905. Hasan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

BERFU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde BERFU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde BERFU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde BERFU İsminin Yazılışı:

-.....-...-...-

Denizcilik Alfabesinde BERFU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

BERFU İsminin Barkod Yazılışı:

BERFU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(BERFU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

BERFU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ BERFU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (erfu) göre berfu ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (rfu) göre berfu ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (fu) göre berfu ile Uyumlu İsimler :

BAŞ HARFLERİ BERFU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (berf) göre BERFU ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (ber) göre BERFU ile Uyumlu İsimler :

berna berrin berk berkan beril berrak berkant berat berhan berkay bertan berkhan beray berceste berçin berin berksoy berkten bernar berta bertuğ beria berker berki berkin bermal berivan berke

İlk 2 harfine (be) göre BERFU ile Uyumlu İsimler :

bekir betül begüm belgin beyhan belkıs bengü bengi beyza benan bedrettin behçet behiye belma bedri bektaş besim beste beşir bedir behzat bedriye behice bengül beyazıt behiç bedii beliğ bedia begümhan behnan benal benek besime bessam beyatlı bediray begül behlül behram belamir belçin belde benay bener bengisu benian benson betigül beytullah

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ BERFU İLE UYUMLU İSİMLER:

'be' ile başlayıp 'fu' ile Biten İsimler :

'b' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

burcu banu bengisu birsu batu

BERFU isminin Anlamı

BERFU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size BERFU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "BERFU + Anlam" veya "BERFU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
BERFU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

BERFU adını oluşturan B, E, R, F, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 61:

B
E
R
F
U
TOPLAM
2
6
21
7
25
61

BERFU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 660. zeki, 661. cevat, 662. berfu, 663. berkan, 664. derin, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 61 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

derya fatin zeki cevat berkan derin dilay dilber dilşad tuğba edagül emire erman eşkan sevda nejat sabit mecit nasıh nebahat necdet pekcan ragıp refika sabahat saliha vahide şahika bermal diren hiran kebire mucid niko okay reis ilşah sidar aydoğ zelha