SİDAR İsim Raporu:

SİDAR Adının Yaygınlığı

SİDAR Türkiye'de en çok kullanılan 2377. isim (... 2375. sezercan, 2376. sidal, 2377. sidar, 2378. sine, 2379. sonat, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı SİDAR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

SİDAR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 15:15 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin SİDAR olduğu ve SİDAR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SİDAR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SİDAR yaşadığını tahmin ediyoruz.

SİDAR Türkiye'nin en yaygın 2377. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2377. ad ise Fox ismi. SİDAR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2375. Ferris 2376. Hardy 2377. Fox 2378. Purnima 2379. Maha isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SİDAR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SİDAR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SİDAR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SİDAR İsminin Yazılışı:

.....-...-.-.

Denizcilik Alfabesinde SİDAR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SİDAR İsminin Barkod Yazılışı:

SİDAR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SİDAR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SİDAR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SİDAR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (idar) göre sidar ile Uyumlu İsimler :

didar

Son 3 harfine (dar) göre sidar ile Uyumlu İsimler :

serdar haydar dündar ildar medar sedar

Son 2 harfine (ar) göre sidar ile Uyumlu İsimler :

pınar yaşar bahar çağlar nigar tayyar uygar mazhar zülfikar acar başar çınar gülizar cabbar toygar yadigar afşar ayavar bayzar bernar bilbaşar gülfizar kibar nazar suar sunar şehriyar muhtar alpar rüzgar bahtiyar ensar gaffar diyar gülbahar sancar lalezar okyar ruhsar senar

BAŞ HARFLERİ SİDAR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (sida) göre SİDAR ile Uyumlu İsimler :

sidal

İlk 3 harfine (sid) göre SİDAR ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (si) göre SİDAR ile Uyumlu İsimler :

sibel sinan sinem simge sina simay simla simden simavi sine

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SİDAR İLE UYUMLU İSİMLER:

'si' ile başlayıp 'ar' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

serdar soner seher sezer sarper sümer saynur sefer sencer sennur sernur sever süer sedanur suar sunar sancar sedar selver semanur semir senar serdenur server sevginur sungur

SİDAR isminin Anlamı

SİDAR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SİDAR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SİDAR + Anlam" veya "SİDAR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SİDAR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SİDAR adını oluşturan S, İ, D, A, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 61:

S
İ
D
A
R
TOPLAM
22
12
5
1
21
61

SİDAR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 694. reis, 695. ilşah, 696. sidar, 697. aydoğ, 698. zelha, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 61 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

derya fatin zeki cevat berfu berkan derin dilay dilber dilşad tuğba edagül emire erman eşkan sevda nejat sabit mecit nasıh nebahat necdet pekcan ragıp refika sabahat saliha vahide şahika bermal diren hiran kebire mucid niko okay reis ilşah aydoğ zelha