OKYAR İsim Raporu:

OKYAR Adının Yaygınlığı

OKYAR Türkiye'de en çok kullanılan 2304. isim (... 2302. odhan, 2303. ogan, 2304. okyar, 2305. olcayto, 2306. onay, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı OKYAR ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

OKYAR adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 11:36 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin OKYAR olduğu ve OKYAR isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

OKYAR isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda OKYAR yaşadığını tahmin ediyoruz.

OKYAR Türkiye'nin en yaygın 2304. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2304. ad ise Thad ismi. OKYAR adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2302. Mani 2303. Will 2304. Thad 2305. Theron 2306. Mira isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

OKYAR isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde OKYAR İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde OKYAR İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde OKYAR İsminin Yazılışı:

----.--.--.-.-.

Denizcilik Alfabesinde OKYAR İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

OKYAR İsminin Barkod Yazılışı:

OKYAR ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(OKYAR adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

OKYAR KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ OKYAR İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (kyar) göre okyar ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (yar) göre okyar ile Uyumlu İsimler :

tayyar şehriyar bahtiyar diyar

Son 2 harfine (ar) göre okyar ile Uyumlu İsimler :

pınar serdar yaşar bahar çağlar haydar nigar dündar uygar mazhar zülfikar acar başar çınar gülizar cabbar toygar yadigar afşar ayavar bayzar bernar bilbaşar gülfizar kibar nazar suar sunar muhtar alpar rüzgar didar ensar gaffar gülbahar sancar ildar lalezar medar sedar ruhsar senar sidar

BAŞ HARFLERİ OKYAR İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (okya) göre OKYAR ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (oky) göre OKYAR ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ok) göre OKYAR ile Uyumlu İsimler :

oktay okan okay okhan okşan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ OKYAR İLE UYUMLU İSİMLER:

'ok' ile başlayıp 'ar' ile Biten İsimler :

'o' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

onur olguner

OKYAR isminin Anlamı

OKYAR Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size OKYAR isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "OKYAR + Anlam" veya "OKYAR isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
OKYAR ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

OKYAR adını oluşturan O, K, Y, A, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 82:

O
K
Y
A
R
TOPLAM
18
14
28
1
21
82

OKYAR ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1511. mücella, 1512. nevrah, 1513. okyar, 1514. sever, 1515. sonat, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 82 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hikmet koray teoman asuman bayzar sıtkı davut evrim gülçin kayıhan dolakay rıdvan ömrü pakize sevil selvi varol vermi ülker ömür özgü şevki aysuda benson birsu erdener feyzi gümrah hızır mücella nevrah sever sonat ilkşan zişan