RIDVAN İsim Raporu:

RIDVAN Adının Yaygınlığı

RIDVAN Türkiye'de en çok kullanılan 351. isim (... 349. gürkan, 350. havva, 351. rıdvan, 352. necati, 353. şeref, ...). Ülkemizde yaklaşık her 1,472 kişiden birinin adı RIDVAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.68.

RIDVAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 08:00 itibariyle yaklaşık 61,263 kişinin isminin RIDVAN olduğu ve RIDVAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 808 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

RIDVAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 1.42 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 493 RIDVAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada RIDVAN sayısı her yıl 4 kişi artıyor.

RIDVAN Türkiye'nin en yaygın 351. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 351. ad ise Calvin ismi. RIDVAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 349. Burton 350. Rita 351. Calvin 352. Irving 353. Noel isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

RIDVAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde RIDVAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde RIDVAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde RIDVAN İsminin Yazılışı:

.-...-.....-.--.

Denizcilik Alfabesinde RIDVAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

RIDVAN İsminin Barkod Yazılışı:

RIDVAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(RIDVAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

RIDVAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ RIDVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ıdvan) göre rıdvan ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (dvan) göre rıdvan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (van) göre rıdvan ile Uyumlu İsimler :

elvan mervan erguvan savan revan şirvan berivan civan dilivan şivan

Son 2 harfine (an) göre rıdvan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran nurcan altan gürkan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ RIDVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (rıdva) göre RIDVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (rıdv) göre RIDVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (rıd) göre RIDVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre RIDVAN ile Uyumlu İsimler :

rıza rıfat

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ RIDVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'rı' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

'r' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ramazan reyhan ruşen rezzan ruhan rahşan rengin ruken ramin reyyan rüknettin rejin rizan rukan rüçhan refhan revan rahman rehan rojbin ruhsen

RIDVAN isminin Anlamı

RIDVAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size RIDVAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "RIDVAN + Anlam" veya "RIDVAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
RIDVAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

RIDVAN adını oluşturan R, I, D, V, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 82:

R
I
D
V
A
N
TOPLAM
21
11
5
27
1
17
82

RIDVAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1491. kayıhan, 1492. dolakay, 1493. rıdvan, 1494. ömrü, 1495. pakize, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 82 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hikmet koray teoman asuman bayzar sıtkı davut evrim gülçin kayıhan dolakay ömrü pakize sevil selvi varol vermi ülker ömür özgü şevki aysuda benson birsu erdener feyzi gümrah hızır mücella nevrah okyar sever sonat ilkşan zişan