GÜMRAH İsim Raporu:

GÜMRAH Adının Yaygınlığı

GÜMRAH Türkiye'de en çok kullanılan 1427. isim (... 1425. gülce, 1426. gülseda, 1427. gümrah, 1428. gürsan, 1429. gökberk, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı GÜMRAH ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

GÜMRAH adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 22:40 itibariyle yaklaşık 6,311 kişinin isminin GÜMRAH olduğu ve GÜMRAH isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜMRAH isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜMRAH yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜMRAH Türkiye'nin en yaygın 1427. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1427. ad ise Phuong ismi. GÜMRAH adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1425. Jonathon 1426. Ara 1427. Phuong 1428. Hilton 1429. Alonzo isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜMRAH isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜMRAH İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜMRAH İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜMRAH İsminin Yazılışı:

--...---.-..-....

Denizcilik Alfabesinde GÜMRAH İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜMRAH İsminin Barkod Yazılışı:

GÜMRAH ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜMRAH adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜMRAH KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜMRAH İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ümrah) göre gümrah ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (mrah) göre gümrah ile Uyumlu İsimler :

emrah

Son 3 harfine (rah) göre gümrah ile Uyumlu İsimler :

ferah ferrah nevrah

Son 2 harfine (ah) göre gümrah ile Uyumlu İsimler :

abdullah gülşah emrullah nurullah agah sadullah feyzullah seyfullah hayrullah şah fethullah hamdullah selah fettah lütfullah cihanşah habibullah ahmetşah beytullah melikşah ilşah

BAŞ HARFLERİ GÜMRAH İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (gümra) göre GÜMRAH ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (gümr) göre GÜMRAH ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (güm) göre GÜMRAH ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine () göre GÜMRAH ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gürkan gürsel gülcan gürhan gülten gülşen günay güven güneş gültekin gülden gülsüm gülseren güçlü günseli güray gülhan güzin gülen gürol güney güliz gülgün gülnur güner güngör güzide gülbin gülsen gürcan gündüz gülsün gülistan gülnihal güniz gülin gülizar gün günhan günsel gürbüz gürel güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven günnur güvenç gülce gülseda gürsan gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade günhal güralp gürler gürsal gürsoy gürsu güvenir gülhal günal gürani güllü gürtuğ gündoğdu güher güjan gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜMRAH İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'ah' ile Biten İsimler :

gülşah

'g' ile başlayıp 'h' ile Biten İsimler :

GÜMRAH isminin Anlamı

GÜMRAH Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜMRAH isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜMRAH + Anlam" veya "GÜMRAH isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜMRAH ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜMRAH adını oluşturan G, Ü, M, R, A, H harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 82:

G
Ü
M
R
A
H
TOPLAM
8
26
16
21
1
10
82

GÜMRAH ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1507. erdener, 1508. feyzi, 1509. gümrah, 1510. hızır, 1511. mücella, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 82 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hikmet koray teoman asuman bayzar sıtkı davut evrim gülçin kayıhan dolakay rıdvan ömrü pakize sevil selvi varol vermi ülker ömür özgü şevki aysuda benson birsu erdener feyzi hızır mücella nevrah okyar sever sonat ilkşan zişan