AGAH İsim Raporu:

AGAH Adının Yaygınlığı

AGAH Türkiye'de en çok kullanılan 677. isim (... 675. abidin, 676. şengül, 677. agah, 678. taha, 679. alaattin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,207 kişiden birinin adı AGAH ve ismin yaygınlık oranı binde 0.24.

AGAH adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 02-07-2022 04:53 itibariyle yaklaşık 21,080 kişinin isminin AGAH olduğu ve AGAH isimli kişi sayısının her yıl ortalama 285 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AGAH isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AGAH yaşadığını tahmin ediyoruz.

AGAH Türkiye'nin en yaygın 677. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 677. ad ise Khalid ismi. AGAH adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 675. Peggy 676. Karin 677. Khalid 678. Yong 679. Megan isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AGAH isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AGAH İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AGAH İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AGAH İsminin Yazılışı:

.---..-....

Denizcilik Alfabesinde AGAH İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AGAH İsminin Barkod Yazılışı:

AGAH ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AGAH adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AGAH KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ AGAH İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (gah) göre agah ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ah) göre agah ile Uyumlu İsimler :

abdullah emrah gülşah emrullah nurullah sadullah feyzullah seyfullah ferah hayrullah şah fethullah hamdullah selah fettah gümrah lütfullah cihanşah ferrah habibullah ahmetşah beytullah melikşah nevrah ilşah

BAŞ HARFLERİ AGAH İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (aga) göre AGAH ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ag) göre AGAH ile Uyumlu İsimler :

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AGAH İLE UYUMLU İSİMLER:

'a' ile başlayıp 'h' ile Biten İsimler :

abdullah ahmetşah

AGAH isminin Anlamı

AGAH Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AGAH isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AGAH + Anlam" veya "AGAH isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AGAH ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AGAH adını oluşturan A, G, A, H harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 20:

A
G
A
H
TOPLAM
1
8
1
10
20

AGAH ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 8. bala, 9. abdi, 10. agah, 11. ege, 12. diba, ... Toplam 4 ismin aritmetik toplamı 20 (Binde 1.62 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

abdi ege diba