NEVRAH İsim Raporu:

NEVRAH Adının Yaygınlığı

NEVRAH Türkiye'de en çok kullanılan 2283. isim (... 2281. nesma, 2282. nevhan, 2283. nevrah, 2284. nevroz, 2285. neytel, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı NEVRAH ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

NEVRAH adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 03:27 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin NEVRAH olduğu ve NEVRAH isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NEVRAH isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NEVRAH yaşadığını tahmin ediyoruz.

NEVRAH Türkiye'nin en yaygın 2283. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2283. ad ise Varsha ismi. NEVRAH adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2281. Carr 2282. Uzma 2283. Varsha 2284. Vijayalakshmi 2285. Johnnie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NEVRAH isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NEVRAH İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NEVRAH İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NEVRAH İsminin Yazılışı:

-.....-.-..-....

Denizcilik Alfabesinde NEVRAH İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NEVRAH İsminin Barkod Yazılışı:

NEVRAH ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NEVRAH adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NEVRAH KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NEVRAH İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (evrah) göre nevrah ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (vrah) göre nevrah ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (rah) göre nevrah ile Uyumlu İsimler :

emrah ferah gümrah ferrah

Son 2 harfine (ah) göre nevrah ile Uyumlu İsimler :

abdullah gülşah emrullah nurullah agah sadullah feyzullah seyfullah hayrullah şah fethullah hamdullah selah fettah lütfullah cihanşah habibullah ahmetşah beytullah melikşah ilşah

BAŞ HARFLERİ NEVRAH İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (nevra) göre NEVRAH ile Uyumlu İsimler :

nevra

İlk 4 harfine (nevr) göre NEVRAH ile Uyumlu İsimler :

nevriye nevrez nevroz

İlk 3 harfine (nev) göre NEVRAH ile Uyumlu İsimler :

nevzat nevin nevim nevhiz nevil neval nevhan

İlk 2 harfine (ne) göre NEVRAH ile Uyumlu İsimler :

neslihan nesrin neşe nedim necdet necati nejat necmettin necmi nezih necip nergis nermin necla nezihe neriman nejdet nebahat nebil nefise nesibe nesimi necat nedret nehir nezahat nezaket nebi necibe nedime nergiz nerime nesligül neslim nezail nezire neşem nezhet nefishan nezir nebibe nedviye nefer nejan nejla nesim nesli nesma neytel neşet

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NEVRAH İLE UYUMLU İSİMLER:

'ne' ile başlayıp 'ah' ile Biten İsimler :

'n' ile başlayıp 'h' ile Biten İsimler :

nezih nurullah nuh nasuh nasıh

NEVRAH isminin Anlamı

NEVRAH Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NEVRAH isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NEVRAH + Anlam" veya "NEVRAH isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NEVRAH ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NEVRAH adını oluşturan N, E, V, R, A, H harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 82:

N
E
V
R
A
H
TOPLAM
17
6
27
21
1
10
82

NEVRAH ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1510. hızır, 1511. mücella, 1512. nevrah, 1513. okyar, 1514. sever, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 82 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

hikmet koray teoman asuman bayzar sıtkı davut evrim gülçin kayıhan dolakay rıdvan ömrü pakize sevil selvi varol vermi ülker ömür özgü şevki aysuda benson birsu erdener feyzi gümrah hızır mücella okyar sever sonat ilkşan zişan