NASUH İsim Raporu:

NASUH Adının Yaygınlığı

NASUH Türkiye'de en çok kullanılan 1294. isim (... 1292. muhteşem, 1293. murtaza, 1294. nasuh, 1295. muvaffak, 1296. mübeccel, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı NASUH ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

NASUH adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 27-05-2024 19:12 itibariyle yaklaşık 6,307 kişinin isminin NASUH olduğu ve NASUH isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

NASUH isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda NASUH yaşadığını tahmin ediyoruz.

NASUH Türkiye'nin en yaygın 1294. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1294. ad ise Ajit ismi. NASUH adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1292. Myra 1293. Hani 1294. Ajit 1295. Ferdinand 1296. Carlo isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

NASUH isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde NASUH İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde NASUH İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde NASUH İsminin Yazılışı:

-..-.....-....

Denizcilik Alfabesinde NASUH İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

NASUH İsminin Barkod Yazılışı:

NASUH ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(NASUH adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

NASUH KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ NASUH İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (asuh) göre nasuh ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (suh) göre nasuh ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (uh) göre nasuh ile Uyumlu İsimler :

ferruh nuh memduh

BAŞ HARFLERİ NASUH İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (nasu) göre NASUH ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (nas) göre NASUH ile Uyumlu İsimler :

naser nasibe nasıh nasif

İlk 2 harfine (na) göre NASUH ile Uyumlu İsimler :

nazlı nazan nalan naci nazım namık naciye nadir nail naim nazmiye nazmi nagihan nazif naz nazife nagehan nabi nahide naki nahit nadire nafi nafiz naime nadiye nafiye nami narin nazik nazire naziye nadide naile nazır nadile nafız nazar nadircan nafı nahi naide natali nayıf nazime

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ NASUH İLE UYUMLU İSİMLER:

'na' ile başlayıp 'uh' ile Biten İsimler :

'n' ile başlayıp 'h' ile Biten İsimler :

nezih nurullah nuh nasıh nevrah

NASUH isminin Anlamı

NASUH Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size NASUH isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "NASUH + Anlam" veya "NASUH isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
NASUH ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

NASUH adını oluşturan N, A, S, U, H harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 75:

N
A
S
U
H
TOPLAM
17
1
22
25
10
75

NASUH ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1224. gülhal, 1225. nazmi, 1226. nasuh, 1227. sevgi, 1228. nimet, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 75 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nuri metin aybars filiz ayşen bihter reşat cengiz dündar süer seçkin erkman gülhal nazmi sevgi nimet nüşabe ofelya şerife seyfi tugan tunga özer uzcan şadiye şenay bediray eyşan kerime sencer fulden özdem özenç şekip