ŞEKİP İsim Raporu:

ŞEKİP Adının Yaygınlığı

ŞEKİP Türkiye'de en çok kullanılan 1476. isim (... 1474. zişan, 1475. özüm, 1476. şekip, 1477. lütfullah, 1478. rüknettin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı ŞEKİP ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

ŞEKİP adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 16-06-2024 00:17 itibariyle yaklaşık 6,311 kişinin isminin ŞEKİP olduğu ve ŞEKİP isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ŞEKİP isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ŞEKİP yaşadığını tahmin ediyoruz.

ŞEKİP Türkiye'nin en yaygın 1476. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1476. ad ise Archie ismi. ŞEKİP adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1474. Delia 1475. Juanita 1476. Archie 1477. Klaus 1478. Hari isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ŞEKİP isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ŞEKİP İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ŞEKİP İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ŞEKİP İsminin Yazılışı:

....-.-...--.

Denizcilik Alfabesinde ŞEKİP İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ŞEKİP İsminin Barkod Yazılışı:

ŞEKİP ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ŞEKİP adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ŞEKİP KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ŞEKİP İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ekip) göre şekip ile Uyumlu İsimler :

ekip

Son 3 harfine (kip) göre şekip ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ip) göre şekip ile Uyumlu İsimler :

galip necip edip talip habip şuayip tayyip muttalip vahip müseyip canip garip hasip munip

BAŞ HARFLERİ ŞEKİP İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (şeki) göre ŞEKİP ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (şek) göre ŞEKİP ile Uyumlu İsimler :

şekur şeküre

İlk 2 harfine (şe) göre ŞEKİP ile Uyumlu İsimler :

şebnem şenol şeref şeyda şevket şerife şefik şenay şeyma şengül şehmus şehnaz şennur şerafettin şenel şevki şeniz şemsettin şener şen şermin şeyhmus şefika şehri şemi şencan şerif şerifhan şemnur şehim şehriban şehriyar şemvel şerare şevval şehlem şehper şehrazat şelale şemistan şemsa şemsi şentürk şevin şevkiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ŞEKİP İLE UYUMLU İSİMLER:

'şe' ile başlayıp 'ip' ile Biten İsimler :

'ş' ile başlayıp 'p' ile Biten İsimler :

şuayip şahap

ŞEKİP isminin Anlamı

ŞEKİP Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ŞEKİP isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ŞEKİP + Anlam" veya "ŞEKİP isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ŞEKİP ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ŞEKİP adını oluşturan Ş, E, K, İ, P harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 75:

Ş
E
K
İ
P
TOPLAM
23
6
14
12
20
75

ŞEKİP ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1244. özdem, 1245. özenç, 1246. şekip, 1247. yalçın, 1248. arzu, ... Toplam 35 ismin aritmetik toplamı 75 (Binde 14.16 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nuri metin aybars filiz ayşen bihter reşat cengiz dündar süer seçkin erkman gülhal nazmi nasuh sevgi nimet nüşabe ofelya şerife seyfi tugan tunga özer uzcan şadiye şenay bediray eyşan kerime sencer fulden özdem özenç