ŞEHPER İsim Raporu:

ŞEHPER Adının Yaygınlığı

ŞEHPER Türkiye'de en çok kullanılan 2461. isim (... 2459. şayeste, 2460. şazimet, 2461. şehper, 2462. şehrazat, 2463. şelale, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ŞEHPER ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ŞEHPER adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-07-2024 00:14 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin ŞEHPER olduğu ve ŞEHPER isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ŞEHPER isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ŞEHPER yaşadığını tahmin ediyoruz.

ŞEHPER Türkiye'nin en yaygın 2461. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2461. ad ise Zoe ismi. ŞEHPER adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2459. Krishnan 2460. Marcela 2461. Zoe 2462. Meir 2463. Raoul isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ŞEHPER isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ŞEHPER İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ŞEHPER İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ŞEHPER İsminin Yazılışı:

.........--...-.

Denizcilik Alfabesinde ŞEHPER İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ŞEHPER İsminin Barkod Yazılışı:

ŞEHPER ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ŞEHPER adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ŞEHPER KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ŞEHPER İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ehper) göre şehper ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (hper) göre şehper ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (per) göre şehper ile Uyumlu İsimler :

alper sarper nurper

Son 2 harfine (er) göre şehper ile Uyumlu İsimler :

ömer zafer ilker önder taner tamer ender muzaffer soner nilüfer seher ayfer muammer eser güler hacer cafer caner tuncer enver kader sezer dinçer münevver özer yener türker iskender güner öner bihter tümer kamer yeter ahter dilaver kevser sümer ilter şener cevher tanzer sefer ülker müyesser sencer abuzer bayer eşber cenker dilber ejder güleser gülser kunter merter nurer taciser yurdaer çiler mukadder sever artuner aşer efser ekber göçer süer gürler göker lider mehser dönger müzekker naser olguner peker peyker ziver özger şanver ergüler amber bavver bener berker candeğer değer diler erdener gazanfer güher gülender gülfer gülter gülver gülümser

BAŞ HARFLERİ ŞEHPER İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (şehpe) göre ŞEHPER ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (şehp) göre ŞEHPER ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (şeh) göre ŞEHPER ile Uyumlu İsimler :

şehmus şehnaz şehri şehim şehriban şehriyar şehlem şehrazat

İlk 2 harfine (şe) göre ŞEHPER ile Uyumlu İsimler :

şebnem şenol şeref şeyda şevket şerife şefik şenay şeyma şengül şennur şerafettin şenel şevki şeniz şemsettin şener şen şermin şeyhmus şefika şemi şencan şerif şekip şerifhan şemnur şekur şemvel şerare şevval şeküre şelale şemistan şemsa şemsi şentürk şevin şevkiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ŞEHPER İLE UYUMLU İSİMLER:

'şe' ile başlayıp 'er' ile Biten İsimler :

şener

'ş' ile başlayıp 'r' ile Biten İsimler :

şakir şennur şemnur şanver şehriyar şekur şahinder

ŞEHPER isminin Anlamı

ŞEHPER Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ŞEHPER isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ŞEHPER + Anlam" veya "ŞEHPER isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ŞEHPER ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ŞEHPER adını oluşturan Ş, E, H, P, E, R harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 86:

Ş
E
H
P
E
R
TOPLAM
23
6
10
20
6
21
86

ŞEHPER ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1656. göksen, 1657. tuğhan, 1658. şehper, 1659. gökşen, 1660. murat, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 86 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nurdan alperen begümhan bingür sırrı ferhun sonay güzide tahsin hidayet hülagü hüray selçuk reşit hüdeyde nazire nergis perran peykan ramazan saniye sezin sunar taylan tugay ilksen zülal özlen şehnaz berivan buğrahan erizan gizlem gurbet göksen tuğhan