ŞEFİKA İsim Raporu:

ŞEFİKA Adının Yaygınlığı

ŞEFİKA Türkiye'de en çok kullanılan 1374. isim (... 1372. öztekin, 1373. şaduman, 1374. şefika, 1375. şehri, 1376. şemi, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı ŞEFİKA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

ŞEFİKA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 12-07-2024 15:40 itibariyle yaklaşık 6,317 kişinin isminin ŞEFİKA olduğu ve ŞEFİKA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ŞEFİKA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ŞEFİKA yaşadığını tahmin ediyoruz.

ŞEFİKA Türkiye'nin en yaygın 1374. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1374. ad ise Layne ismi. ŞEFİKA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1372. Donovan 1373. Wai 1374. Layne 1375. Emad 1376. Sabrina isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ŞEFİKA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ŞEFİKA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ŞEFİKA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ŞEFİKA İsminin Yazılışı:

......-...-.-.-

Denizcilik Alfabesinde ŞEFİKA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ŞEFİKA İsminin Barkod Yazılışı:

ŞEFİKA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ŞEFİKA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ŞEFİKA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ŞEFİKA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (efika) göre şefika ile Uyumlu İsimler :

refika

Son 4 harfine (fika) göre şefika ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ika) göre şefika ile Uyumlu İsimler :

mehlika şahika

Son 2 harfine (ka) göre şefika ile Uyumlu İsimler :

sıdıka

BAŞ HARFLERİ ŞEFİKA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (şefik) göre ŞEFİKA ile Uyumlu İsimler :

şefik

İlk 4 harfine (şefi) göre ŞEFİKA ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (şef) göre ŞEFİKA ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (şe) göre ŞEFİKA ile Uyumlu İsimler :

şebnem şenol şeref şeyda şevket şerife şenay şeyma şengül şehmus şehnaz şennur şerafettin şenel şevki şeniz şemsettin şener şen şermin şeyhmus şehri şemi şencan şerif şekip şerifhan şemnur şehim şehriban şehriyar şekur şemvel şerare şevval şeküre şehlem şehper şehrazat şelale şemistan şemsa şemsi şentürk şevin şevkiye

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ŞEFİKA İLE UYUMLU İSİMLER:

'şe' ile başlayıp 'ka' ile Biten İsimler :

'ş' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

şeyda şeyma şahika şemsa

ŞEFİKA isminin Anlamı

ŞEFİKA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ŞEFİKA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ŞEFİKA + Anlam" veya "ŞEFİKA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ŞEFİKA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ŞEFİKA adını oluşturan Ş, E, F, İ, K, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 63:

Ş
E
F
İ
K
A
TOPLAM
23
6
7
12
14
1
63

ŞEFİKA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 763. vedat, 764. yaman, 765. şefika, 766. şeyda, 767. aydin, ... Toplam 36 ismin aritmetik toplamı 63 (Binde 14.56 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

fazıl hamit burak çetin ekrem alpagan alper enise ayfer nur birim eralp erbuğ eşref feray ırmak kerem öner melik necati şahin şeref sebile vedat yaman şeyda aydin alize aybike bakiye fazlı ferya gencay rudi zahide