SIDIKA İsim Raporu:

SIDIKA Adının Yaygınlığı

SIDIKA Türkiye'de en çok kullanılan 865. isim (... 863. sezin, 864. gülsün, 865. sıdıka, 866. süheyla, 867. talha, ...). Ülkemizde yaklaşık her 5,890 kişiden birinin adı SIDIKA ve ismin yaygınlık oranı binde 0.17.

SIDIKA adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:16 itibariyle yaklaşık 15,330 kişinin isminin SIDIKA olduğu ve SIDIKA isimli kişi sayısının her yıl ortalama 202 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

SIDIKA isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda SIDIKA yaşadığını tahmin ediyoruz.

SIDIKA Türkiye'nin en yaygın 865. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 865. ad ise Manish ismi. SIDIKA adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 863. Jared 864. Augustus 865. Manish 866. Shari 867. Clarke isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

SIDIKA isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde SIDIKA İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde SIDIKA İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde SIDIKA İsminin Yazılışı:

.....-....-.-.-

Denizcilik Alfabesinde SIDIKA İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

SIDIKA İsminin Barkod Yazılışı:

SIDIKA ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(SIDIKA adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

SIDIKA KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ SIDIKA İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (ıdıka) göre sıdıka ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (dıka) göre sıdıka ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ıka) göre sıdıka ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ka) göre sıdıka ile Uyumlu İsimler :

mehlika şahika refika şefika

BAŞ HARFLERİ SIDIKA İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (sıdık) göre SIDIKA ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (sıdı) göre SIDIKA ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (sıd) göre SIDIKA ile Uyumlu İsimler :

sıddık

İlk 2 harfine () göre SIDIKA ile Uyumlu İsimler :

sıtkı sırrı sıla sılay

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ SIDIKA İLE UYUMLU İSİMLER:

'sı' ile başlayıp 'ka' ile Biten İsimler :

's' ile başlayıp 'a' ile Biten İsimler :

seda sema semra selma selda sevda suna sefa süha saliha süreyya sabiha semiha sena safa süheyla sıla sina seza sebla serra seyda serda süveyda simla sümeyra sara seyla saba sahra sebila sera seyma

SIDIKA isminin Anlamı

SIDIKA Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size SIDIKA isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "SIDIKA + Anlam" veya "SIDIKA isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
SIDIKA ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

SIDIKA adını oluşturan S, I, D, I, K, A harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 64:

S
I
D
I
K
A
TOPLAM
22
11
5
11
14
1
64

SIDIKA ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 804. selcan, 805. simge, 806. sıdıka, 807. yasef, 808. izbel, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 64 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

zafer nahit nihat kübra azime behiye besime beyhan beşir biray bükem cansel hicran ergin esti fügen fırat rıfat ulaş ılgaz kamile kasım lut musa nuhi runa sabire sarp selcan simge yasef izbel arkın birdane canberk ikram özal nayıf hayat onay rebiş refet