REBİŞ İsim Raporu:

REBİŞ Adının Yaygınlığı

REBİŞ Türkiye'de en çok kullanılan 2318. isim (... 2316. kutcan, 2317. rebia, 2318. rebiş, 2319. refet, 2320. rehan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı REBİŞ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

REBİŞ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 08:53 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin REBİŞ olduğu ve REBİŞ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

REBİŞ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda REBİŞ yaşadığını tahmin ediyoruz.

REBİŞ Türkiye'nin en yaygın 2318. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2318. ad ise Gill ismi. REBİŞ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2316. Peyton 2317. Shelton 2318. Gill 2319. Belle 2320. Chu isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

REBİŞ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde REBİŞ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde REBİŞ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde REBİŞ İsminin Yazılışı:

.-..-........

Denizcilik Alfabesinde REBİŞ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

REBİŞ İsminin Barkod Yazılışı:

REBİŞ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(REBİŞ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

REBİŞ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ REBİŞ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ebiş) göre rebiş ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (biş) göre rebiş ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine () göre rebiş ile Uyumlu İsimler :

derviş ilteriş eriş memiş yetiş

BAŞ HARFLERİ REBİŞ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (rebi) göre REBİŞ ile Uyumlu İsimler :

rebia

İlk 3 harfine (reb) göre REBİŞ ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (re) göre REBİŞ ile Uyumlu İsimler :

recep reyhan remzi refik reşit reşat resul rezzan reha recai remziye rengin resmiye refika refiye reyyan refi rejin refhan refia revan refet rehan reis reşide

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ REBİŞ İLE UYUMLU İSİMLER:

're' ile başlayıp 'iş' ile Biten İsimler :

'r' ile başlayıp 'ş' ile Biten İsimler :

REBİŞ isminin Anlamı

REBİŞ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size REBİŞ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "REBİŞ + Anlam" veya "REBİŞ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
REBİŞ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

REBİŞ adını oluşturan R, E, B, İ, Ş harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 64:

R
E
B
İ
Ş
TOPLAM
21
6
2
12
23
64

REBİŞ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 815. hayat, 816. onay, 817. rebiş, 818. refet, 819. haluk, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 64 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

zafer nahit nihat kübra azime behiye besime beyhan beşir biray bükem cansel hicran ergin esti fügen fırat rıfat ulaş ılgaz kamile kasım lut musa nuhi runa sabire sarp selcan simge sıdıka yasef izbel arkın birdane canberk ikram özal nayıf hayat onay refet