MEMİŞ İsim Raporu:

MEMİŞ Adının Yaygınlığı

MEMİŞ Türkiye'de en çok kullanılan 2119. isim (... 2117. hurigül, 2118. filare, 2119. memiş, 2120. füruzan, 2121. gaffar, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MEMİŞ ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MEMİŞ adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-02-2024 21:08 itibariyle yaklaşık 2,693 kişinin isminin MEMİŞ olduğu ve MEMİŞ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MEMİŞ isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MEMİŞ yaşadığını tahmin ediyoruz.

MEMİŞ Türkiye'nin en yaygın 2119. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2119. ad ise Gertrude ismi. MEMİŞ adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2117. Nigel 2118. Ashwin 2119. Gertrude 2120. Narayana 2121. Elvin isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MEMİŞ isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MEMİŞ İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MEMİŞ İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MEMİŞ İsminin Yazılışı:

--.--.....

Denizcilik Alfabesinde MEMİŞ İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MEMİŞ İsminin Barkod Yazılışı:

MEMİŞ ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MEMİŞ adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MEMİŞ KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MEMİŞ İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (emiş) göre memiş ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (miş) göre memiş ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine () göre memiş ile Uyumlu İsimler :

derviş ilteriş eriş rebiş yetiş

BAŞ HARFLERİ MEMİŞ İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (memi) göre MEMİŞ ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (mem) göre MEMİŞ ile Uyumlu İsimler :

memduh memduha memnune

İlk 2 harfine (me) göre MEMİŞ ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin meltem merve mesut mehtap melike meral mert melek mete melih meryem mevlüt meriç melis melahat mehdi meliha medine melik menderes menekşe metehan mecit mehlika melda melisa merih mehpare mediha mennan merter mervan methiye mevhibe mensuri mebruke medaim medet medih mefkür mehman mehriye mehser mehveş melise mensure meram mergül medar mefaret mefkure meftune mehmetcan mehri meleknaz melikşah mensur merdan mertcan merva mesude mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MEMİŞ İLE UYUMLU İSİMLER:

'me' ile başlayıp 'iş' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'ş' ile Biten İsimler :

mehveş

MEMİŞ isminin Anlamı

MEMİŞ Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MEMİŞ isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MEMİŞ + Anlam" veya "MEMİŞ isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MEMİŞ ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MEMİŞ adını oluşturan M, E, M, İ, Ş harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 73:

M
E
M
İ
Ş
TOPLAM
16
6
16
12
23
73

MEMİŞ ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1176. esmahan, 1177. eymen, 1178. memiş, 1179. nesim, 1180. reşide, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 73 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bingöl aylin betül batur cevher nazlı yekta erşen tekin fatoş ferahim haldun kemalcan mahru melahat mualla mübin nazik nilay okşan rahşan semin seydi sinem ilkkan zahir zeliha özben şener belamir büşra esmahan eymen nesim reşide seyma