MEDAİM İsim Raporu:

MEDAİM Adının Yaygınlığı

MEDAİM Türkiye'de en çok kullanılan 1710. isim (... 1708. mahru, 1709. mebruke, 1710. medaim, 1711. medet, 1712. medih, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı MEDAİM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

MEDAİM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:39 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin MEDAİM olduğu ve MEDAİM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

MEDAİM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda MEDAİM yaşadığını tahmin ediyoruz.

MEDAİM Türkiye'nin en yaygın 1710. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1710. ad ise Becky ismi. MEDAİM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1708. Holt 1709. Stone 1710. Becky 1711. Stefanie 1712. Kavitha isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

MEDAİM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde MEDAİM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde MEDAİM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde MEDAİM İsminin Yazılışı:

--.-...-..--

Denizcilik Alfabesinde MEDAİM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

MEDAİM İsminin Barkod Yazılışı:

MEDAİM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(MEDAİM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

MEDAİM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ MEDAİM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (edaim) göre medaim ile Uyumlu İsimler :

Son 4 harfine (daim) göre medaim ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (aim) göre medaim ile Uyumlu İsimler :

saim naim zaim

Son 2 harfine (im) göre medaim ile Uyumlu İsimler :

ibrahim selim yeşim evrim nedim devrim kerim sevim salim halim rasim haşim besim abdülkerim alim samim abdürrahim hakim birim ferahim nevim hayim neslim iklim şehim erdim erim fehim nesim serim

BAŞ HARFLERİ MEDAİM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (medai) göre MEDAİM ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (meda) göre MEDAİM ile Uyumlu İsimler :

medar

İlk 3 harfine (med) göre MEDAİM ile Uyumlu İsimler :

medine mediha medet medih

İlk 2 harfine (me) göre MEDAİM ile Uyumlu İsimler :

mehmet metin meltem merve mesut mehtap melike meral mert melek mete melih meryem mevlüt meriç melis melahat mehdi meliha melik menderes menekşe metehan mecit mehlika melda melisa merih mehpare mennan merter mervan methiye mevhibe mensuri mebruke mefkür mehman mehriye mehser mehveş melise memduh mensure meram mergül memiş mefaret mefkure meftune mehmetcan mehri meleknaz melikşah memduha memnune mensur merdan mertcan merva mesude mevzi

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ MEDAİM İLE UYUMLU İSİMLER:

'me' ile başlayıp 'im' ile Biten İsimler :

'm' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

meltem muharrem meryem muhterem mükerrem mazlum müslüm muhteşem meram mukaddem mülazım mahsum

MEDAİM isminin Anlamı

MEDAİM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size MEDAİM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "MEDAİM + Anlam" veya "MEDAİM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
MEDAİM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

MEDAİM adını oluşturan M, E, D, A, İ, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 56:

M
E
D
A
İ
M
TOPLAM
16
6
5
1
12
16
56

MEDAİM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 481. nedim, 482. macit, 483. medaim, 484. nadile, 485. recep, ... Toplam 26 ismin aritmetik toplamı 56 (Binde 10.52 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nadir arman aslan hatice barçın beril birdal eray erbil ezel seden ikbali galip müge nedim macit nadile recep alihan bahrem behram belçin bircan hazal mahya