FERAHİM İsim Raporu:

FERAHİM Adının Yaygınlığı

FERAHİM Türkiye'de en çok kullanılan 1614. isim (... 1612. fazila, 1613. feragat, 1614. ferahim, 1615. ikbali, 1616. ferhun, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı FERAHİM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

FERAHİM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 08:17 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin FERAHİM olduğu ve FERAHİM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

FERAHİM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda FERAHİM yaşadığını tahmin ediyoruz.

FERAHİM Türkiye'nin en yaygın 1614. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1614. ad ise Vandana ismi. FERAHİM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1612. Manisha 1613. Naveen 1614. Vandana 1615. Jennie 1616. Jessie isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

FERAHİM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde FERAHİM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde FERAHİM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde FERAHİM İsminin Yazılışı:

..-...-..-......--

Denizcilik Alfabesinde FERAHİM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

FERAHİM İsminin Barkod Yazılışı:

FERAHİM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(FERAHİM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

FERAHİM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ FERAHİM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 6 harfine (erahim) göre ferahim ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (rahim) göre ferahim ile Uyumlu İsimler :

ibrahim abdürrahim

Son 4 harfine (ahim) göre ferahim ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (him) göre ferahim ile Uyumlu İsimler :

şehim fehim

Son 2 harfine (im) göre ferahim ile Uyumlu İsimler :

selim yeşim evrim nedim devrim kerim sevim saim salim naim halim rasim haşim besim abdülkerim alim samim hakim zaim birim nevim hayim medaim neslim iklim erdim erim nesim serim

BAŞ HARFLERİ FERAHİM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 6 harfine (ferahi) göre FERAHİM ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (ferah) göre FERAHİM ile Uyumlu İsimler :

ferah ferahnaz

İlk 4 harfine (fera) göre FERAHİM ile Uyumlu İsimler :

feray feragat

İlk 3 harfine (fer) göre FERAHİM ile Uyumlu İsimler :

ferhat ferda feridun ferhan ferit ferruh feride ferdi ferzan feryal feriha ferhun ferrah feruze ferzat ferdağ ferudun ferya

İlk 2 harfine (fe) göre FERAHİM ile Uyumlu İsimler :

fevzi fehmi feyza fethi feyzullah feza fevziye feyyaz fethullah fecri fettah feyzi feyhan feyruz feyzan fehim fehmile fehmiye fehime fethiye fetih

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ FERAHİM İLE UYUMLU İSİMLER:

'fer' ile başlayıp 'him' ile Biten İsimler :

'fe' ile başlayıp 'im' ile Biten İsimler :

fehim

'f' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

FERAHİM isminin Anlamı

FERAHİM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size FERAHİM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "FERAHİM + Anlam" veya "FERAHİM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
FERAHİM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

FERAHİM adını oluşturan F, E, R, A, H, İ, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 73:

F
E
R
A
H
İ
M
TOPLAM
7
6
21
1
10
12
16
73

FERAHİM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1153. tekin, 1154. fatoş, 1155. ferahim, 1156. haldun, 1157. kemalcan, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 73 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

bingöl aylin betül batur cevher nazlı yekta erşen tekin fatoş haldun kemalcan mahru melahat mualla mübin nazik nilay okşan rahşan semin seydi sinem ilkkan zahir zeliha özben şener belamir büşra esmahan eymen memiş nesim reşide seyma