ERDİM İsim Raporu:

ERDİM Adının Yaygınlığı

ERDİM Türkiye'de en çok kullanılan 2039. isim (... 2037. ceylin, 2038. çiçek, 2039. erdim, 2040. çilem, 2041. çisem, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERDİM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERDİM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 10:28 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin ERDİM olduğu ve ERDİM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERDİM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERDİM yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERDİM Türkiye'nin en yaygın 2039. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2039. ad ise Laird ismi. ERDİM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2037. Louisa 2038. Milo 2039. Laird 2040. Abdel 2041. Cornell isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERDİM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERDİM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERDİM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERDİM İsminin Yazılışı:

..-.-....--

Denizcilik Alfabesinde ERDİM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERDİM İsminin Barkod Yazılışı:

ERDİM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERDİM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERDİM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERDİM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rdim) göre erdim ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (dim) göre erdim ile Uyumlu İsimler :

nedim

Son 2 harfine (im) göre erdim ile Uyumlu İsimler :

ibrahim selim yeşim evrim devrim kerim sevim saim salim naim halim rasim haşim besim abdülkerim alim samim abdürrahim hakim zaim birim ferahim nevim hayim medaim neslim iklim şehim erim fehim nesim serim

BAŞ HARFLERİ ERDİM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (erdi) göre ERDİM ile Uyumlu İsimler :

erdinç erdil erdi

İlk 3 harfine (erd) göre ERDİM ile Uyumlu İsimler :

erdal erdem erdoğan erden erduran erdeniz erdağ erda erdan erdebil erdener

İlk 2 harfine (er) göre ERDİM ile Uyumlu İsimler :

erkan erol erhan ercan ersin eren ertuğrul ertan eray ersan ercüment ergin erkut erman ergün ergun ersoy erinç ersel erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp ertekin erkman ercin erkal erberk erbuğ erguvan ergül ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat ergüler erkmen erbay ercihan erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERDİM İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'im' ile Biten İsimler :

erim

'e' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

erdem ekrem evrim eylem ethem erem elem ecem emrem ersem ergem

ERDİM isminin Anlamı

ERDİM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERDİM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERDİM + Anlam" veya "ERDİM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERDİM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERDİM adını oluşturan E, R, D, İ, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 60:

E
R
D
İ
M
TOPLAM
6
21
5
12
16
60

ERDİM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 648. buhara, 649. cankat, 650. erdim, 651. çisem, 652. civan, ... Toplam 48 ismin aritmetik toplamı 60 (Binde 19.42 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

salih vakıf afşin demir engin ataman erol aygen ışıl belgin beste bilgen cebrail dilhan dudu mahir elmas erinç gamze ganime gülde halime halis helin öncel meliha meram nasibe okhan onat rahmi refik selma veli verda incila nagehan selam buhara cankat çisem civan doğhan emsal gediz kaside lerna