ERİZAN İsim Raporu:

ERİZAN Adının Yaygınlığı

ERİZAN Türkiye'de en çok kullanılan 2092. isim (... 2090. erim, 2091. ıtır, 2092. erizan, 2093. eriş, 2094. borahan, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERİZAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERİZAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 16:55 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin ERİZAN olduğu ve ERİZAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERİZAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERİZAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERİZAN Türkiye'nin en yaygın 2092. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2092. ad ise Parul ismi. ERİZAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2090. Wong 2091. Neena 2092. Parul 2093. Jamshid 2094. Carmelita isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERİZAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERİZAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERİZAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERİZAN İsminin Yazılışı:

..-...--...--.

Denizcilik Alfabesinde ERİZAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERİZAN İsminin Barkod Yazılışı:

ERİZAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERİZAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERİZAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERİZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 5 harfine (rizan) göre erizan ile Uyumlu İsimler :

rizan

Son 4 harfine (izan) göre erizan ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (zan) göre erizan ile Uyumlu İsimler :

ramazan ozan nazan rezzan suzan ferzan firuzan feyzan şürzan lerzan füruzan

Son 2 harfine (an) göre erizan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran

BAŞ HARFLERİ ERİZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 5 harfine (eriza) göre ERİZAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 4 harfine (eriz) göre ERİZAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (eri) göre ERİZAN ile Uyumlu İsimler :

erinç erim eriş

İlk 2 harfine (er) göre ERİZAN ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment ergin erkut erman ergün ergun ersoy ersel erden erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ erguvan ergül ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERİZAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

erkan erhan ercan erdoğan ertan ersan erman erşan erduran erkman erguvan eran ercihan erdan erencan

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

engin emin ersin esin eren elvan evren ergin ekin esen ergün elçin ergun egemen erden erkin ersen evin efsun erhun efekan emrehan ertekin emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erşen eşkan erkmen efgan elsun ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ERİZAN isminin Anlamı

ERİZAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERİZAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERİZAN + Anlam" veya "ERİZAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERİZAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERİZAN adını oluşturan E, R, İ, Z, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 86:

E
R
İ
Z
A
N
TOPLAM
6
21
12
29
1
17
86

ERİZAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1651. berivan, 1652. buğrahan, 1653. erizan, 1654. gizlem, 1655. gurbet, ... Toplam 37 ismin aritmetik toplamı 86 (Binde 14.97 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

nurdan alperen begümhan bingür sırrı ferhun sonay güzide tahsin hidayet hülagü hüray selçuk reşit hüdeyde nazire nergis perran peykan ramazan saniye sezin sunar taylan tugay ilksen zülal özlen şehnaz berivan buğrahan gizlem gurbet göksen tuğhan şehper