ERAN İsim Raporu:

ERAN Adının Yaygınlığı

ERAN Türkiye'de en çok kullanılan 1715. isim (... 1713. mefkür, 1714. mehman, 1715. eran, 1716. ersal, 1717. kahya, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ERAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ERAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-07-2024 01:55 itibariyle yaklaşık 2,708 kişinin isminin ERAN olduğu ve ERAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERAN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 17.09 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 5,923 ERAN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ERAN sayısı her yıl 45 kişi artıyor.

ERAN Türkiye'nin en yaygın 1715. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1715. ad ise Ketan ismi. ERAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1713. Rana 1714. Gautam 1715. Ketan 1716. Caryn 1717. Jed isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERAN İsminin Yazılışı:

..-..--.

Denizcilik Alfabesinde ERAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERAN İsminin Barkod Yazılışı:

ERAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

seran zeran

SON HARFLERİ ERAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (ran) göre eran ile Uyumlu İsimler :

turan nuran şükran baran hicran duran ümran kamuran seyran imran devran erduran boran başaran perran dövran hiran

Son 2 harfine (an) göre eran ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan keziban sevcan

BAŞ HARFLERİ ERAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (era) göre ERAN ile Uyumlu İsimler :

eray eralp

İlk 2 harfine (er) göre ERAN ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç ersan ercüment ergin erkut erman ergün ergun ersoy erinç ersel erden erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ erguvan ergül ersem ertunga erşen ersal erciyes erpulat ergüler erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan ergem ergünay erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen ergün elçin ergun egemen erden erkin ersen evin efsun erhun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ERAN isminin Anlamı

ERAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERAN + Anlam" veya "ERAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERAN adını oluşturan E, R, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 45:

E
R
A
N
TOPLAM
6
21
1
17
45

ERAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 193. nail, 194. lamia, 195. eran, 196. sara, 197. sema, ... Toplam 21 ismin aritmetik toplamı 45 (Binde 8.5 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

ayla banu benek bengi bilal cuma esma ferah nail lamia sara sema aras çelebi gaffar habip bigen inal nebibe imam