ERGİN İsim Raporu:

ERGİN Adının Yaygınlığı

ERGİN Türkiye'de en çok kullanılan 452. isim (... 450. güneş, 451. cihat, 452. ergin, 453. ferit, 454. gültekin, ...). Ülkemizde yaklaşık her 2,103 kişiden birinin adı ERGİN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.48.

ERGİN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 15-06-2024 23:14 itibariyle yaklaşık 43,278 kişinin isminin ERGİN olduğu ve ERGİN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 571 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERGİN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ERGİN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ERGİN Türkiye'nin en yaygın 452. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 452. ad ise Holly ismi. ERGİN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 450. Chad 451. Samir 452. Holly 453. Colleen 454. Regina isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERGİN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERGİN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERGİN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERGİN İsminin Yazılışı:

..-.--...-.

Denizcilik Alfabesinde ERGİN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERGİN İsminin Barkod Yazılışı:

ERGİN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERGİN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERGİN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERGİN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rgin) göre ergin ile Uyumlu İsimler :

birgin

Son 3 harfine (gin) göre ergin ile Uyumlu İsimler :

engin sezgin belgin bilgin rengin kültegin seçgin ezgin göktigin

Son 2 harfine (in) göre ergin ile Uyumlu İsimler :

hüseyin metin yasemin emin ersin aylin esin yasin çetin selin pelin nesrin burçin şahin selahattin nurettin tülin gülçin tahsin hayrettin aytekin berrin muhsin tekin bahattin nevin fahrettin gültekin zerrin ekin necmettin seçkin şirin sadettin elçin güzin celalettin cemalettin muhittin nermin hüsamettin mümin sebahattin timuçin abidin alaattin bünyamin sabahattin gülbin pervin sermin tacettin şerafettin afşin ayşin bedrettin sezin yetkin erkin evin nurçin saadettin şemsettin fatin gülin selmin vahdettin ilkin şahabettin şermin alaaddin kutbettin nizamettin ayçin burhanettin derin ertekin gıyasettin helin narin ramin semin sevin öztekin alptekin ercin izzettin seyfettin türesin rüknettin

BAŞ HARFLERİ ERGİN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ergi) göre ERGİN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (erg) göre ERGİN ile Uyumlu İsimler :

ergün ergun erguvan ergül ergüler ergem ergünay

İlk 2 harfine (er) göre ERGİN ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment erkut erman ersoy erinç ersel erden erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERGİN İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'in' ile Biten İsimler :

ersin erkin ertekin ercin

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ekin erman esen ergün elçin ergun egemen erden ersen evin efsun erhun erşan efekan emrehan erduran erkman emirhan emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan ersun esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ERGİN isminin Anlamı

ERGİN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERGİN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERGİN + Anlam" veya "ERGİN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERGİN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERGİN adını oluşturan E, R, G, İ, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 64:

E
R
G
İ
N
TOPLAM
6
21
8
12
17
64

ERGİN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 787. cansel, 788. hicran, 789. ergin, 790. esti, 791. fügen, ... Toplam 43 ismin aritmetik toplamı 64 (Binde 17.39 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

zafer nahit nihat kübra azime behiye besime beyhan beşir biray bükem cansel hicran esti fügen fırat rıfat ulaş ılgaz kamile kasım lut musa nuhi runa sabire sarp selcan simge sıdıka yasef izbel arkın birdane canberk ikram özal nayıf hayat onay rebiş refet