ERGUN İsim Raporu:

ERGUN Adının Yaygınlığı

ERGUN Türkiye'de en çok kullanılan 604. isim (... 602. ışın, 603. hicran, 604. ergun, 605. feride, 606. gülen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 3,272 kişiden birinin adı ERGUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.31.

ERGUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 08:50 itibariyle yaklaşık 27,896 kişinin isminin ERGUN olduğu ve ERGUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 368 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ERGUN adının Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranı ise bir milyonda 4.27 civarında ve bu hesaba göre ABD'de yaklaşık 1,478 ERGUN yaşadığı tahmin edilebilir. ABD'nin nüfus istatistikleri dikkate alındığında Amerikada ERGUN sayısı her yıl 11 kişi artıyor.

ERGUN Türkiye'nin en yaygın 604. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 604. ad ise Barton ismi. ERGUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 602. Charlotte 603. Merrill 604. Barton 605. Prasad 606. Cathy isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ERGUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ERGUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ERGUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ERGUN İsminin Yazılışı:

..-.--...--.

Denizcilik Alfabesinde ERGUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ERGUN İsminin Barkod Yazılışı:

ERGUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ERGUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ERGUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ERGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rgun) göre ergun ile Uyumlu İsimler :

argun sorgun

Son 3 harfine (gun) göre ergun ile Uyumlu İsimler :

olgun tuygun saygun taygun

Son 2 harfine (un) göre ergun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun aysun füsun coşkun ceyhun dursun feridun orçun haldun oytun orkun efsun erhun orhun sadun artun fisun göksun arkun ferhun cansun seyhun tosun tolun uçkun elsun ersun ferudun hatun

BAŞ HARFLERİ ERGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ergu) göre ERGUN ile Uyumlu İsimler :

erguvan

İlk 3 harfine (erg) göre ERGUN ile Uyumlu İsimler :

ergin ergün ergül ergüler ergem ergünay

İlk 2 harfine (er) göre ERGUN ile Uyumlu İsimler :

erkan erdal erol erhan ercan erdem ersin eren ertuğrul erdoğan ertan erdinç eray ersan ercüment erkut erman ersoy erinç ersel erden erem erkin ersen ertunç erbil erhun ertuğ ertürk erşan eralp erdil erduran ertekin erkman erdeniz ercin erdağ erdi erkal erberk erbuğ ersem ertunga erşen eran ersal erciyes erpulat erda erdim erkmen erbay ercihan erdan erdebil erdener erel erencan erim erizan eriş ersun

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ERGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'er' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

erhun ersun

'e' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

erkan engin emin erhan ercan ersin esin eren erdoğan ertan elvan evren ersan ergin ekin erman esen ergün elçin egemen erden erkin ersen evin efsun erşan efekan emrehan erduran ertekin erkman emirhan ercin emrahan elen elvin emrecan erguvan erşen eşkan eran erkmen efgan elsun ercihan erdan erencan erizan esmahan evşen eymen eyüphan eyşan ezgin

ERGUN isminin Anlamı

ERGUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ERGUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ERGUN + Anlam" veya "ERGUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ERGUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ERGUN adını oluşturan E, R, G, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 77:

E
R
G
U
N
TOPLAM
6
21
8
25
17
77

ERGUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1293. emrehan, 1294. erdoğan, 1295. ergun, 1296. evren, 1297. gülden, ... Toplam 46 ismin aritmetik toplamı 77 (Binde 18.61 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

serhan arslan aslıhan azize baybars bilbaşar birtan çağnur enver cihanşah elvin vildan emrehan erdoğan evren gülden gülhan günhal gökalp jülide özay özbil mehtap melise mübeccel nevil selman sılay tiraje abdulbaki attila atılgan aybüke devran efsun göray hatun kiraz nadircan selime semir serim sezgi zerel öniz