ARGUN İsim Raporu:

ARGUN Adının Yaygınlığı

ARGUN Türkiye'de en çok kullanılan 1196. isim (... 1194. akgün, 1195. alişan, 1196. argun, 1197. artun, 1198. ayşem, ...). Ülkemizde yaklaşık her 14,724 kişiden birinin adı ARGUN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.07.

ARGUN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 18-04-2024 14:14 itibariyle yaklaşık 6,298 kişinin isminin ARGUN olduğu ve ARGUN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 83 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ARGUN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ARGUN yaşadığını tahmin ediyoruz.

ARGUN Türkiye'nin en yaygın 1196. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1196. ad ise Webster ismi. ARGUN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1194. Xuan 1195. Collins 1196. Webster 1197. Sanjiv 1198. Maya isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ARGUN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ARGUN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ARGUN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ARGUN İsminin Yazılışı:

.-.-.--...--.

Denizcilik Alfabesinde ARGUN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ARGUN İsminin Barkod Yazılışı:

ARGUN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ARGUN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ARGUN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ARGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (rgun) göre argun ile Uyumlu İsimler :

ergun sorgun

Son 3 harfine (gun) göre argun ile Uyumlu İsimler :

olgun tuygun saygun taygun

Son 2 harfine (un) göre argun ile Uyumlu İsimler :

tayfun harun aysun füsun coşkun ceyhun dursun feridun orçun haldun oytun orkun efsun erhun orhun sadun artun fisun göksun arkun ferhun cansun seyhun tosun tolun uçkun elsun ersun ferudun hatun

BAŞ HARFLERİ ARGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (argu) göre ARGUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (arg) göre ARGUN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ar) göre ARGUN ile Uyumlu İsimler :

arzu arif arda armağan arife arslan arman arkan artun aras arzum arbay arefe arkun artuner arzugül arin arkın arzuman arıkan

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ARGUN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ar' ile başlayıp 'un' ile Biten İsimler :

artun arkun

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

ayhan aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aydan aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman aydoğan ayşin arslan aykın arman aycan aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan ayan ayfettin aygen aylan aysan aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

ARGUN isminin Anlamı

ARGUN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ARGUN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ARGUN + Anlam" veya "ARGUN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ARGUN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ARGUN adını oluşturan A, R, G, U, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 72:

A
R
G
U
N
TOPLAM
1
21
8
25
17
72

ARGUN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1102. emrahan, 1103. almora, 1104. argun, 1105. aysel, 1106. berkay, ... Toplam 44 ismin aritmetik toplamı 72 (Binde 17.8 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

suat emrahan almora aysel berkay hayri cumali selin ersen gülen melisa nazife nevra rasim selami sakine salime selase selay seyla talip tercan tijen yalın idris ülgen incihan şehri revan behzat berkin birgin durcan ezgin fehmile fettah izgen müfide nesli nilhan salman seren üçler