AYLAN İsim Raporu:

AYLAN Adının Yaygınlığı

AYLAN Türkiye'de en çok kullanılan 1518. isim (... 1516. ayfettin, 1517. aygen, 1518. aylan, 1519. aysan, 1520. aysen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı AYLAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

AYLAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 14-07-2024 11:06 itibariyle yaklaşık 2,707 kişinin isminin AYLAN olduğu ve AYLAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AYLAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AYLAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

AYLAN Türkiye'nin en yaygın 1518. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1518. ad ise Pasquale ismi. AYLAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1516. Rosalie 1517. Enrico 1518. Pasquale 1519. Wolfgang 1520. Lenore isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AYLAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AYLAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AYLAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AYLAN İsminin Yazılışı:

.--.--.-...--.

Denizcilik Alfabesinde AYLAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AYLAN İsminin Barkod Yazılışı:

AYLAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AYLAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AYLAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

taylan

SON HARFLERİ AYLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ylan) göre aylan ile Uyumlu İsimler :

ceylan seylan

Son 3 harfine (lan) göre aylan ile Uyumlu İsimler :

nalan alparslan alpaslan aslan arslan dilan ajlan adlan zilan şilan

Son 2 harfine (an) göre aylan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman şükran elvan nurcan altan gürkan rıdvan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan armağan baran sercan erman tarkan perihan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan batuhan duran ümran numan

BAŞ HARFLERİ AYLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (ayla) göre AYLAN ile Uyumlu İsimler :

ayla

İlk 3 harfine (ayl) göre AYLAN ile Uyumlu İsimler :

aylin

İlk 2 harfine (ay) göre AYLAN ile Uyumlu İsimler :

ayşe ayhan ayşegül aydın aynur aysun aysel ayça aykut ayten ayfer ayşen aydan aytekin aytaç aytül ayşenur aygül aysu aydoğan ayşin aykın aycan aygün aybüke ayşem ayçin aydemir aybala aybike aysenur ayan ayavar aybanu aybars ayfettin aygen aysan aysen aysın aytemiz aydin aybige aynaz aysuda aytunç ayşıl aydoğ

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AYLAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ay' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

ayhan aydan aydoğan aycan ayan aysan

'a' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

aydın adnan aylin akın aysun abdurrahman aslıhan ayten asuman altan ayşen aytekin alparslan armağan alpaslan atakan aslan abidin alaattin alican aşkın afşin alkan alperen ataman ayşin arslan aykın arman aygün alaaddin atahan acarhan arkan ajlan akgün alişan argun artun ayçin alptekin aslihan adlan akkan alaeddin algın alkın alpagan alperkaan arkun ayfettin aygen aysen aysın akman alpin aydin ajdan akalın akan alaettin alihan arin arkın arzuman asen aslıcan atılgan arıkan

AYLAN isminin Anlamı

AYLAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AYLAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AYLAN + Anlam" veya "AYLAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AYLAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AYLAN adını oluşturan A, Y, L, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 62:

A
Y
L
A
N
TOPLAM
1
28
15
1
17
62

AYLAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 705. aliye, 706. ayçin, 707. aylan, 708. berçin, 709. özge, ... Toplam 41 ismin aritmetik toplamı 62 (Binde 16.59 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

rıza ihsan ahter aydın alaeddin şefik aliye ayçin berçin özge ışın ferhan efser eliya ethem evin gülfe gökcan halit haşim barlas medine nadire nedime sacit sanem sefer ömer refhan zekai botan başbuğ eriş filare göze ilayda ılgın garip nesma seyda