AYSU İsim Raporu:

AYSU Adının Yaygınlığı

AYSU Türkiye'de en çok kullanılan 749. isim (... 747. atalay, 748. ateş, 749. aysu, 750. berkant, 751. bihter, ...). Ülkemizde yaklaşık her 4,908 kişiden birinin adı AYSU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.2.

AYSU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 25-05-2024 08:34 itibariyle yaklaşık 18,018 kişinin isminin AYSU olduğu ve AYSU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 238 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

AYSU isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda AYSU yaşadığını tahmin ediyoruz.

AYSU Türkiye'nin en yaygın 749. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 749. ad ise Jin ismi. AYSU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 747. Gretchen 748. Wilbur 749. Jin 750. Eve 751. Jenny isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

AYSU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde AYSU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde AYSU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde AYSU İsminin Yazılışı:

.--.--.....-

Denizcilik Alfabesinde AYSU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

AYSU İsminin Barkod Yazılışı:

AYSU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(AYSU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

AYSU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

aysun aysuda

SON HARFLERİ AYSU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 3 harfine (ysu) göre aysu ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (su) göre aysu ile Uyumlu İsimler :

cansu tansu göksu nilsu asu gürsu bengisu birsu günsu

BAŞ HARFLERİ AYSU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 3 harfine (ays) göre AYSU ile Uyumlu İsimler :

aysun aysel aysenur aysan aysen aysın aysuda

İlk 2 harfine (ay) göre AYSU ile Uyumlu İsimler :

ayşe ayhan ayşegül aydın aylin aynur ayça aykut ayten ayfer ayla ayşen aydan aytekin aytaç aytül ayşenur aygül aydoğan ayşin aykın aycan aygün aybüke ayşem ayçin aydemir aybala aybike ayan ayavar aybanu aybars ayfettin aygen aylan aytemiz aydin aybige aynaz aytunç ayşıl aydoğ

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ AYSU İLE UYUMLU İSİMLER:

'a' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

arzu ahu asu aybanu

AYSU isminin Anlamı

AYSU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size AYSU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "AYSU + Anlam" veya "AYSU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
AYSU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

AYSU adını oluşturan A, Y, S, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 76:

A
Y
S
U
TOPLAM
1
28
22
25
76

AYSU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1250. özden, 1251. burcu, 1252. aysu, 1253. ayten, 1254. burhan, ... Toplam 34 ismin aritmetik toplamı 76 (Binde 13.75 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

yalçın arzu serdar özden burcu ayten burhan çağlayan duru ergül fulya güler ökkeş gürcan gürel hakikat sühan hayati merve dönger numan rüya safiye sevcan özhan aynaz hicret hüsna kartal neşet şehlem orkide yadigar