GÖKSU İsim Raporu:

GÖKSU Adının Yaygınlığı

GÖKSU Türkiye'de en çok kullanılan 1058. isim (... 1056. gürel, 1057. göknur, 1058. göksu, 1059. hüdaverdi, 1060. halise, ...). Ülkemizde yaklaşık her 9,816 kişiden birinin adı GÖKSU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.1.

GÖKSU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 20-06-2024 09:51 itibariyle yaklaşık 9,017 kişinin isminin GÖKSU olduğu ve GÖKSU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 119 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÖKSU isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÖKSU yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÖKSU Türkiye'nin en yaygın 1058. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 1058. ad ise Maher ismi. GÖKSU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 1056. Janis 1057. Silvia 1058. Maher 1059. Ari 1060. Werner isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÖKSU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÖKSU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÖKSU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÖKSU İsminin Yazılışı:

--.----.-.....-

Denizcilik Alfabesinde GÖKSU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÖKSU İsminin Barkod Yazılışı:

GÖKSU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÖKSU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÖKSU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

göksun

SON HARFLERİ GÖKSU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (öksu) göre göksu ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (ksu) göre göksu ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (su) göre göksu ile Uyumlu İsimler :

cansu aysu tansu nilsu asu gürsu bengisu birsu günsu

BAŞ HARFLERİ GÖKSU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (göks) göre GÖKSU ile Uyumlu İsimler :

göksel göksal göksun göksen

İlk 3 harfine (gök) göre GÖKSU ile Uyumlu İsimler :

gökhan gökçe gökçen gökmen gökay göktürk gökben gökşen göknur gökalp göktuğ gökberk gök gökcan göker gökşenay göknil göktan göktigin gökşin

İlk 2 harfine () göre GÖKSU ile Uyumlu İsimler :

gözde gönül görkem göçer gönen gözen göray göze

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÖKSU İLE UYUMLU İSİMLER:

'gö' ile başlayıp 'su' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

gürsu gündoğdu gülru günsu gülbanu

GÖKSU isminin Anlamı

GÖKSU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÖKSU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÖKSU + Anlam" veya "GÖKSU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÖKSU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÖKSU adını oluşturan G, Ö, K, S, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 88:

G
Ö
K
S
U
TOPLAM
8
19
14
22
25
88

GÖKSU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1692. gürol, 1693. güvenç, 1694. göksu, 1695. turan, 1696. mehveş, ... Toplam 32 ismin aritmetik toplamı 88 (Binde 12.94 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

artun barbaros demirali peyman ferzat feyzan gürol güvenç turan mehveş menekşe mervan mukaddem neslim nezahat selmin sevinç suzi piraye utku vesile yakup inayet şaduman ebubekir demirhan lalezar mahfuz mertcan nurben ümmet