GÜLRU İsim Raporu:

GÜLRU Adının Yaygınlığı

GÜLRU Türkiye'de en çok kullanılan 2142. isim (... 2140. gülhüda, 2141. gülperi, 2142. gülru, 2143. gülsay, 2144. gülsefa, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLRU ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLRU adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 21-05-2024 20:36 itibariyle yaklaşık 2,702 kişinin isminin GÜLRU olduğu ve GÜLRU isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLRU isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLRU yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLRU Türkiye'nin en yaygın 2142. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2142. ad ise Joni ismi. GÜLRU adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2140. Sonal 2141. Vadim 2142. Joni 2143. Iraj 2144. Kamlesh isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLRU isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLRU İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLRU İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLRU İsminin Yazılışı:

--...-.-...-...-

Denizcilik Alfabesinde GÜLRU İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLRU İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLRU ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLRU adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLRU KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLRU İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ülru) göre gülru ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (lru) göre gülru ile Uyumlu İsimler :

Son 2 harfine (ru) göre gülru ile Uyumlu İsimler :

ebru duru mahru

BAŞ HARFLERİ GÜLRU İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (gülr) göre GÜLRU ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLRU ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin güler gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan gülen güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal güleser gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülendam gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülender gülerdem gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLRU ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLRU İLE UYUMLU İSİMLER:

'gü' ile başlayıp 'ru' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'u' ile Biten İsimler :

göksu gürsu gündoğdu günsu gülbanu

GÜLRU isminin Anlamı

GÜLRU Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLRU isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLRU + Anlam" veya "GÜLRU isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLRU ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLRU adını oluşturan G, Ü, L, R, U harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 95:

G
Ü
L
R
U
TOPLAM
8
26
15
21
25
95

GÜLRU ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 1913. şengül, 1914. şermin, 1915. gülru, 1916. gürsan, 1917. mefkure, ... Toplam 33 ismin aritmetik toplamı 95 (Binde 13.35 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

tümay levent alaattin sermet ersoy nilgün zekiye gülşen halenur kamuran kudret mahmure muhammed nesrin nurkan orkun papatya peyker seyran tunahan tunay veysi ziver şanver şengül şermin gürsan mefkure sevinde seymen yurdal şahinder