GÜLERDEM İsim Raporu:

GÜLERDEM Adının Yaygınlığı

GÜLERDEM Türkiye'de en çok kullanılan 2135. isim (... 2133. güldane, 2134. gülender, 2135. gülerdem, 2136. gülfer, 2137. gülfiye, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı GÜLERDEM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

GÜLERDEM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 17-06-2024 17:13 itibariyle yaklaşık 2,705 kişinin isminin GÜLERDEM olduğu ve GÜLERDEM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

GÜLERDEM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda GÜLERDEM yaşadığını tahmin ediyoruz.

GÜLERDEM Türkiye'nin en yaygın 2135. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2135. ad ise Lorin ismi. GÜLERDEM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2133. Mac 2134. Edison 2135. Lorin 2136. Dell 2137. Wook isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

GÜLERDEM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde GÜLERDEM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde GÜLERDEM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde GÜLERDEM İsminin Yazılışı:

--...-.-....-.-...--

Denizcilik Alfabesinde GÜLERDEM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

GÜLERDEM İsminin Barkod Yazılışı:

GÜLERDEM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(GÜLERDEM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

GÜLERDEM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ GÜLERDEM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 7 harfine (ülerdem) göre gülerdem ile Uyumlu İsimler :

Son 6 harfine (lerdem) göre gülerdem ile Uyumlu İsimler :

Son 5 harfine (erdem) göre gülerdem ile Uyumlu İsimler :

erdem

Son 4 harfine (rdem) göre gülerdem ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (dem) göre gülerdem ile Uyumlu İsimler :

çiğdem adem didem diğdem mukaddem kadem özdem

Son 2 harfine (em) göre gülerdem ile Uyumlu İsimler :

özlem cem meltem sinem ekrem şebnem kerem eylem senem irem gizem muharrem meryem görkem ethem sanem erem muhterem mükerrem elem rüstem ayşem hatem hürrem muhteşem ecem azem bükem emrem ersem neşem istem bahrem çilem çisem ergem gizlem şehlem önem

BAŞ HARFLERİ GÜLERDEM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 7 harfine (gülerde) göre GÜLERDEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 6 harfine (gülerd) göre GÜLERDEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 5 harfine (güler) göre GÜLERDEM ile Uyumlu İsimler :

güler

İlk 4 harfine (güle) göre GÜLERDEM ile Uyumlu İsimler :

gülen güleser gülendam gülender

İlk 3 harfine (gül) göre GÜLERDEM ile Uyumlu İsimler :

gül gülay gülşah gülçin gülcan gülten gülşen gültekin gülden gülsüm gülseren gülhan güliz gülgün gülnur gülbin gülsen gülsün gülistan gülnihal gülin gülizar güldal gülfiliz gülnare gülser gülsev gülseven gülce gülseda gülde gülderen gülfe gülfizar gülhanım gülsevin gültürk gülüçağ gülüm gülzade gülhal güllü gülbahar gülberk gülbeyaz gülçiçek güldane gülfer gülfiye gülhayat gülhis gülhüda gülperi gülru gülsay gülsefa gülsünay gülter gülver gülümser gülözgür gülbanu gülün

İlk 2 harfine () göre GÜLERDEM ile Uyumlu İsimler :

gürkan gürsel gürhan günay güven güneş güçlü günseli güray güzin gürol güney güner güngör güzide gürcan gündüz güniz gün günhan günsel gürbüz gürel günnur güvenç gümrah gürsan günhal güralp gürler gürsal gürsoy

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ GÜLERDEM İLE UYUMLU İSİMLER:

'gül' ile başlayıp 'dem' ile Biten İsimler :

'gü' ile başlayıp 'em' ile Biten İsimler :

'g' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

gizem görkem gülsüm gülendam gülhanım gülüm gizlem

GÜLERDEM isminin Anlamı

GÜLERDEM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size GÜLERDEM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "GÜLERDEM + Anlam" veya "GÜLERDEM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
GÜLERDEM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

GÜLERDEM adını oluşturan G, Ü, L, E, R, D, E, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 103:

G
Ü
L
E
R
D
E
M
TOPLAM
8
26
15
6
21
5
6
16
103

GÜLERDEM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 2091. cengizhan, 2092. cevriye, 2093. gülerdem, 2094. gülver, 2095. memnune, ... Toplam 23 ismin aritmetik toplamı 103 (Binde 9.3 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

kutlu özgür iskender elifnur ruhsat pervin rezzan sabutay tayyar tevrat türkan toros zülfü ergüler cengizhan cevriye gülver memnune server taygun vasfiye ömürcan