ÇİSEM İsim Raporu:

ÇİSEM Adının Yaygınlığı

ÇİSEM Türkiye'de en çok kullanılan 2041. isim (... 2039. erdim, 2040. çilem, 2041. çisem, 2042. civan, 2043. erkmen, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı ÇİSEM ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

ÇİSEM adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 23-04-2024 08:34 itibariyle yaklaşık 2,699 kişinin isminin ÇİSEM olduğu ve ÇİSEM isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

ÇİSEM isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda ÇİSEM yaşadığını tahmin ediyoruz.

ÇİSEM Türkiye'nin en yaygın 2041. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2041. ad ise Cornell ismi. ÇİSEM adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2039. Laird 2040. Abdel 2041. Cornell 2042. Fraser 2043. Loring isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

ÇİSEM isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde ÇİSEM İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde ÇİSEM İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde ÇİSEM İsminin Yazılışı:

-.-.......--

Denizcilik Alfabesinde ÇİSEM İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

ÇİSEM İsminin Barkod Yazılışı:

ÇİSEM ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(ÇİSEM adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

ÇİSEM KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ ÇİSEM İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (isem) göre çisem ile Uyumlu İsimler :

Son 3 harfine (sem) göre çisem ile Uyumlu İsimler :

ersem

Son 2 harfine (em) göre çisem ile Uyumlu İsimler :

özlem cem çiğdem meltem adem sinem erdem didem ekrem şebnem kerem eylem senem irem gizem muharrem meryem görkem ethem sanem erem muhterem mükerrem elem rüstem ayşem hatem hürrem muhteşem ecem azem bükem diğdem emrem mukaddem neşem istem bahrem çilem ergem gizlem gülerdem kadem şehlem önem özdem

BAŞ HARFLERİ ÇİSEM İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (çise) göre ÇİSEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (çis) göre ÇİSEM ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (çi) göre ÇİSEM ile Uyumlu İsimler :

çiğdem çiler çimen çiçek çilem

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ ÇİSEM İLE UYUMLU İSİMLER:

'çi' ile başlayıp 'em' ile Biten İsimler :

çiğdem çilem

'ç' ile başlayıp 'm' ile Biten İsimler :

ÇİSEM isminin Anlamı

ÇİSEM Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size ÇİSEM isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "ÇİSEM + Anlam" veya "ÇİSEM isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
ÇİSEM ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

ÇİSEM adını oluşturan Ç, İ, S, E, M harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 60:

Ç
İ
S
E
M
TOPLAM
4
12
22
6
16
60

ÇİSEM ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 649. cankat, 650. erdim, 651. çisem, 652. civan, 653. doğhan, ... Toplam 48 ismin aritmetik toplamı 60 (Binde 19.42 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

salih vakıf afşin demir engin ataman erol aygen ışıl belgin beste bilgen cebrail dilhan dudu mahir elmas erinç gamze ganime gülde halime halis helin öncel meliha meram nasibe okhan onat rahmi refik selma veli verda incila nagehan selam buhara cankat erdim civan doğhan emsal gediz kaside lerna