CİVAN İsim Raporu:

CİVAN Adının Yaygınlığı

CİVAN Türkiye'de en çok kullanılan 2042. isim (... 2040. çilem, 2041. çisem, 2042. civan, 2043. erkmen, 2044. cömert, ...). Ülkemizde yaklaşık her 29,448 kişiden birinin adı CİVAN ve ismin yaygınlık oranı binde 0.03.

CİVAN adının yaygınlık oranının Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 30-05-2024 02:36 itibariyle yaklaşık 2,703 kişinin isminin CİVAN olduğu ve CİVAN isimli kişi sayısının her yıl ortalama 36 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

CİVAN isminin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranını hesaplarken bu isme elimizdeki Amerikan veritabanındaki 702,203 kişi arasında hiç rastlayamadık. Bu nedenle ismin Amerika Birleşik Devletindeki yaygınlık oranın bir milyonda 1.4'ten dahi az olduğunu ve Amerikada toplam 400'den az sayıda CİVAN yaşadığını tahmin ediyoruz.

CİVAN Türkiye'nin en yaygın 2042. ismiyken, Amerika Birleşik Devletinde en yaygın 2042. ad ise Fraser ismi. CİVAN adının yakın kullanım oranına sahip diğer Amerikalı isim kardeşleri arasında 2040. Abdel 2041. Cornell 2042. Fraser 2043. Loring 2044. Adair isimleri de sayılabilir. "İsmiDidikle.com'dan alınmıştır" yazılarak ile bu ilginç, doğru ama gayet de gereksiz bilgi serbestçe dağıtılabilir ve kopyalanabilir.

CİVAN isminin İlginç Yazılışları

Görme Engelliler(Braille) Alfabesinde CİVAN İsminin Yazılışı:

İşitme Engelliler (İşaret) Alfabesinde CİVAN İsminin Yazılışı:

Mors (Telgraf) Alfabesinde CİVAN İsminin Yazılışı:

-.-......-.--.

Denizcilik Alfabesinde CİVAN İsminin İşaret Bayraklarıyla Kodlanması:

CİVAN İsminin Barkod Yazılışı:

CİVAN ile Benzeyen/Uyumlu İsimler

(CİVAN adıyla ses uyumu olan veya kafiyeli isimler listesi)

CİVAN KELİMESİNİ İÇİNDE BÜTÜN OLARAK İÇEREN İSİMLER:

Yok

SON HARFLERİ CİVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

Son 4 harfine (ivan) göre civan ile Uyumlu İsimler :

berivan dilivan şivan

Son 3 harfine (van) göre civan ile Uyumlu İsimler :

elvan rıdvan mervan erguvan savan revan şirvan

Son 2 harfine (an) göre civan ile Uyumlu İsimler :

hakan hasan osman serkan gökhan can orhan erkan ayhan ramazan volkan adnan sinan erhan canan kenan ilhan neslihan süleyman ihsan doğan ercan cihan okan kaan irfan turan ozan abdurrahman handan nihan erdoğan özcan özkan ertan reyhan nurdan nazan nuran oğuzhan aslıhan burhan asuman nalan şükran nurcan altan gürkan teoman sultan seyhan şaban gülcan türkan aydan gürhan bilgehan vildan serhan ferhan ersan beyhan nurhan taylan alparslan armağan baran sercan erman tarkan perihan alpaslan candan korhan selman tufan inan atakan berkan gülhan kahraman müjgan furkan hicran keziban sevcan aslan batuhan duran ümran

BAŞ HARFLERİ CİVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

İlk 4 harfine (civa) göre CİVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 3 harfine (civ) göre CİVAN ile Uyumlu İsimler :

İlk 2 harfine (ci) göre CİVAN ile Uyumlu İsimler :

cihan cihangir cihat cihanşah

HEM BAŞ HEM SON HARFLERİ CİVAN İLE UYUMLU İSİMLER:

'ci' ile başlayıp 'an' ile Biten İsimler :

cihan

'c' ile başlayıp 'n' ile Biten İsimler :

can canan ceren coşkun ceyhun candan celalettin cemalettin ceylan cenan cavidan cansun cansın cantekin cengizhan ceyhan ceylin

CİVAN isminin Anlamı

CİVAN Anlam

İsimlerin anlamları pekçok internet sitesi içinde veriliyor, o nedenle biz İsmiDidikle.com içinde başka yerde bulamayacağınız daha ilginç (ve tabii lüzumsuz!) bilgileri vermeye çalıştık. Ama ziyaretçilerimiz inatla bizden isim anlamlarını da istediğinden, size CİVAN isminin anlamını arayabileceğiniz bir Google arama kutusunu sunuyoruz. Google içinde "CİVAN + Anlam" veya "CİVAN isminin anlamı" kelimeleriyle arama yaparsanız aradığınızı bulma ihtimaliniz var ama oranını şu anda hesaplayamadık! Belki başka zaman.. :)

Google
CİVAN ismiyle Aritmetik Uyumu Olan İsimler

ve Numeroloji

CİVAN adını oluşturan C, İ, V, A, N harflerinin alfabemizdeki sıralarının toplamı 60:

C
İ
V
A
N
TOPLAM
3
12
27
1
17
60

CİVAN ismi harflerin alfabetik değerlerinin toplamına göre sırada ... 650. erdim, 651. çisem, 652. civan, 653. doğhan, 654. emsal, ... Toplam 48 ismin aritmetik toplamı 60 (Binde 19.42 isim)

Aynı aritmetik toplamdaki diğer isimler :

salih vakıf afşin demir engin ataman erol aygen ışıl belgin beste bilgen cebrail dilhan dudu mahir elmas erinç gamze ganime gülde halime halis helin öncel meliha meram nasibe okhan onat rahmi refik selma veli verda incila nagehan selam buhara cankat erdim çisem doğhan emsal gediz kaside lerna